з пастирським візитом у Чернівецькій області перебуватиме Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет

22 червня о 18.00 – урочиста зустріч головою Хотинської районної державної адміністрації Петром Допіряком на в’їзді до Чернівецької обл. (міст через р. Дністер, с. Атаки). 23 червня о 8.40 – Патріарх Філарет відслужить святкове Богослужіння у храмі святого Івана Хрестителя с. Мамаївці (вул. Логозаря, 1). По завершенні святкової літургії голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук вручить […]

Читати повністю

Візит голови Державної регуляторної служби України Ксенії Ляпіної

з робочим візитом у Чернівецької області перебуватиме голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна. Метою візиту є спілкування з бізнес-спільнотою регіону щодо впровадження реформ, які полегшують провадження господарської діяльності. Розмова йтиметься про участь суб’єктів господарювання в прийнятті рішень органами влади, зокрема органами місцевого самоврядування, значення дерегуляції у веденні бізнесу, чіткі правила гри у сфері нагляду […]

Читати повністю

“Про роботу щодо виявлення нелегальних перевізників в області”

в обласній державній адміністрації (каб. 301) відбудеться прес-конференція начальника управління інфраструктури облдержадміністрації Володимира Трепка та начальника Управління Укртрансбезпеки у Чернівецькій області Валерія Макаренка на тему: “Про роботу щодо виявлення нелегальних перевізників в області”.

Читати повністю

«Державна служба України: історичний досвід та сучасний розвиток»

у приміщенні Чернівецької обласної державної адміністрації, каб. 301 (вул. М. Грушевського, 1, 3-й поверх).  відбудеться науково-практичний семінар до 100-річчя державної служби в Україні «Державна служба України: історичний досвід та сучасний розвиток». Під час заходу будуть обговорюватися наступні питання: •          Історичний досвід формування національної системи державної служби в Україні в 1918 – 1921 рр.; •          Сучасні процеси реформування […]

Читати повністю

щотижневий брифінг міського голови Олексія Каспрука

в Ратуші  (каб.202) відбудеться щотижневий брифінг міського голови Олексія Каспрука та презентація муніципального публічного геопорталу.

Читати повністю

відкриття робочих місць з видачі паспортів

у приміщенні ЦНАП Чернівецької міської ради  (вул. Героїв Майдану, 7) відкриватимуть робочі місця з оформлення та видачі паспортів громадянина України у формі ID-картки вперше та паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм.

Читати повністю

«Енергоефективність Чернівецької області: стан та напрямки реформування в умовах євроінтеграції»

у м.Чернівці (вул. Ольги Кобилянської, 2, Буковинський Медіа-Центр Belle Vue) відбудеться круглий стіл «Енергоефективність Чернівецької області: стан та напрямки реформування в умовах євроінтеграції» в рамках проекту «Контроль громадськості за реформуванням енергетичного сектора на регіональному рівні в контексті виконання угоди про асоціацію між Україною та ЄС».

Читати повністю

виставка картин «Мої улюблені герої»

в приміщенні Чернівецького обласного краєзнавчого музею (вул. О. Кобилянської, 28) відбудеться відкриття виставки картин «Мої улюблені герої».  Експозиція триватиме протягом місяця. Роботи виконані в різних техніках, але здебільшого – акрил, акварель чи змішана техніка акварелі з пастеллю та олівцями.

Читати повністю

“На гостини до Івана”

Програма фестивалю: 12.00 – зустріч гостей біля фестивальної брами; 12.30 – урочистості біля музею-садиби Івана Миколайчука та театральний перформанс; 14.00 – концертна програма на фестивальному майданчику за участі творчих колективів області та гостей свята: суперфіналіста  шоу «Голос країни» Андрія Рибарчука, лауреата мистецької премії ім. Н. Яремчука Мирослава Матейчука, театру – студії «Гердан» та дуету «Скриня».

Читати повністю

5 червня о 14.00

в обласній державній адміністрації (каб. 332) відбудеться прес-конференція директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Оксани Палійчук на тему: “Нова українська школа – ключова реформа освіти України. Які зміни чекають буковинських школярів з 1 вересня 2018 року?“.

Читати повністю

прес-конференція «Тижня єврейської культури на Буковині»

медіа-центр «Belle vue», вул. О. Кобилянської, 2 ( 2 поверх) відбудеться прес-конференція, присвячена анонсуванню «Тижня єврейської культури на Буковині» та Ювілейної міжнародної конференції з мови та культури їдиш, що будуть проходити у Чернівцях з 5 по 12 серпня 2018 року. В рамках Тижня єврейської культури на Буковині з 5 по 12 серпня відбудуться унікальні наукові та […]

Читати повністю