позачергова сесія Чернівецької міської ради VІІ скликання

в сесійній залі міської ради відбудеться позачергова сесія Чернівецької міської ради VІІ скликання. . На розгляд позачергової сесії міської ради VІІ скликання винесено питання про ситуацію, що склалася в КП «Чернівціводоканал». Доповідає з цього питання перший заступник. начальника КП «Чернівціводоканал» Тарас Бабух.

Читати повністю

Лідер Національного корпусу Андрій Білецький у Чернівцях

в готелі «Буковина» (конференц зал №1) відбудеться зустріч з лідером Національного корпусу Андрієм Білецьким. Чернівчани та гості міста, запрошуємо Вас на зустріч з людиною, яка створила з нуля найбоєздатніший добровольчий підрозділ, об`єднала волонтерів, ветеранів та найдостойнішу молодь у політичний рух абсолютно нового формату – Національний Корпус. Вхід вільний!

Читати повністю

сесія облради

в сесійній залі Чернівецької обласної ради (м.Чернівці, вул. Грушевського, 1) відбудеться 23-я сесія Чернівецької обласної ради. На розгляд сесії внести наступні питання: 1. Про затвердження Комплексної програми охорони та збереження об’єктів культурної спадщини Чернівецької області на 2018-2022 роки. 2. Про внесення змін до Комплексної програми оздоровлення та відпочинку дітей Чернівецької області на 2016-2020 роки. 3. Про внесення змін до обласного […]

Читати повністю