прес-конференція «Тижня єврейської культури на Буковині»

медіа-центр «Belle vue», вул. О. Кобилянської, 2 ( 2 поверх) відбудеться прес-конференція, присвячена анонсуванню «Тижня єврейської культури на Буковині» та Ювілейної міжнародної конференції з мови та культури їдиш, що будуть проходити у Чернівцях з 5 по 12 серпня 2018 року.

В рамках Тижня єврейської культури на Буковині з 5 по 12 серпня відбудуться унікальні наукові та культурні заходи, центральним з яких буде Ювілейна міжнародна конференція з мови та культури їдиш у Чернівцях, у тому самому місті, де відбувалася історична Конференція з їдишу 1908 року.

В організації заходу беруть участь Єврейський університет у Єрусалимі, Міжнародний центр мови та культури ідиш при Світовому єврейському конгресі (Вільнюс, Литва), Центр досліджень історії та культури Східноєвропейського єврейства Національного університету «Києво-Могилянська академія», Чернівецький Національний Університет імені Юрія Федьковича спільно з Чернівецькою міською радою та Чернівецьким музеєм історії та культури євреїв Буковини за
підтримки Світового єврейського конгресу, організації “Українсько-єврейська зустріч” (Канада), Вааду України та київської філії Євроазіатського єврейського конгресу.
В прес-конференції візьмуть участь:
Каспрук Олексій Павлович, міський голова Чернівців,
Зісельс Йосиф Самуїлович, спів-президент Вааду Україна, Голова Програмної комісії
Євроазіатського єврейського конгресу,
Кушнір Микола Петрович, директор музею історії та культури євреїв Буковини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.