Де заробити влітку: у Чернівцях студентам пропонують роботу із зарплатою до 8 тис грн

У Чернівцях студентам на літній період пропонують 50 вакансій із зарплатами до 8 тисяч гривень.

Про це повідомляють у Чернівецькому обласному центрі зайнятості, пише прес-служба ОДА.

Зазначається, що наразі актуальними є пропозиції працевлаштування офіціантами (13 вакансій), барменами (10), кухарями (24). Заробітна плата – від 4 до 8 тисяч гривень.

“Через відсутність достатнього практичного досвіду, правових та професійних знань реалізувати своє право на працю молодим громадянам стає складніше. Проте саме молодь досить вигідно вирізняється серед інших категорій населення, зокрема креативністю, високою працездатністю і мобільністю, сприйнятливістю до інновацій. Тому служба зайнятості дбає про те, щоб і студенти, і підлітки, котрі мають бажання працювати, отримали таку можливість”, – зауважила заступник директора Чернівецького обласного центру зайнятості Жанна Труфіна.

Підлітку чи студенту, котрий працевлаштовується, слід звернути увагу, щороботодавець повинен укласти з ним трудовий договір у письмовій формі. ідпрацьований час буде зарахований до страхового стажу. Маючи договір з роботодавцем шукач роботи буде захищений, буде прописана заробітна плата, графік роботи та соціальні гарантії.

Нині у службі зайнятості області на обліку перебуває майже 30% людей віком до 35 років.