Чат-конференція з Миколою Федоруком

Чат-конференція з Миколою Федоруком

МИКОЛА ФЕДОРУК:

Щиро вдячний за можливість відповісти на всі запитання!

Завершуючи нашу зустріч, хочу привітати чернівчан з наступаючим Днем міста, а всіх педагогів – з професійним святом Днем вчителя!

Віри вам у добре майбутнє, надії на краще життя, любові до Чернівців та притаманній вам мудрості на виборах.

До наступних зустрічей!

0 thoughts on “Чат-конференція з Миколою Федоруком

 1. Пане Миколо, що и наробили? Ми хотіли аби Ви на мера йшли іпокарли б тих, хто вчинив зло у міській раді. А Ви йдете на депутата. А хто піде на мера?

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Карати – не моя справа. Вибори міського голови і досі не призначені. Сьогодні я йду до Верховної Ради в тому числі і для того, щоб були призначені вибори в Чернівцях.

 2. "образився і пішов в депутати", а куди піти Патріарху Філарету після того, як принизив його п.федорук, бувши мером. Може буде нагода якось реабілітуватися. Патріарх приїжджає через 2 тижні, чи слабо?

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Мені часто закидають, що я когось образив, когось навпаки – підтримав. Всім не вгодиш, але більшою мірою, це плітки і чутки, якісь міфи, які комусь вигідно навколо мене створювати. Тим більше, ховаючись під «псевдо».

  Я ніколи нікого не принижував і виправдовуватись ні перед ким не збираюсь. Що стосується Патріарха Філарета, то я з ним неодноразово зустрічався, як і з керівниками інших конфесій.

 3. Пане Миколо, прошу прокоментувати ситуацію з так званими благодійними коштами,за рахунок яких відкриваються дитячі майданчики, ветеранам вручаються продуктові набори і т.д. Але ми добре знаємо, що ніхто нічого не дає даром. Чи не прийдеться потім перед анонімними доброчинцями розплачуватись Чернівцям і чернівчанам.

  Миколо Трохимовичу, хто закидає таку думку, що Ви йдете в народні депутати, аби помститися нинішнім, так званим очільникам, міста і чи це справді так.

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Я вже казав про те, що такі риси, як образа і помста, мені не властиві. Це для слабких духом людей, а я себе вважаю людиною сильною.

  Щодо дитячих майданчиків та інших благ, які посипались на голови чернівчан, то думаю, що розумні люди завжди пам’ятають прислів’я, що безкоштовний сир буває лише в мишоловці. Тому радіти чи принаймні мати якісь ілюзії з приводу невідомих благодійників, думаю, не варто. Рано чи пізно за все доведеться платити.

 4. Чому від вас пішла Ілона Сарафінчан і її чоловік? Хто кого кинув – ви їх чи вони вас?
  І скажіть – ви після обрання підете до регіоналів?

  Ваше ставлення до закону про мови, а також до політики Януковича загалом

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Я тушкою ніколи не був і не буду. Кажу це раз і назавжди. Якби хотів, став би маріонеткою ще в березні минулого року.

  Що стосується зрадників, то є чудовий вірш Юрія Левітанського:

  Каждый выбирает для себя
  Женщину, религию, дорогу
  Дьяволу служить или пророку
  Каждый выбирает для себя

  Краще і не скажеш.

  Звичайно, я проти закону про мови. А політику нинішнього президента вважаю вкрай загрозливою для країни. Вона може призвести до повної ізоляції України у світі. І це хвилює будь-яку небайдужу людину.

 5. А скажіть , Миколо Трохимовичу, чому за вашого правління так і не побудували басейн? Хоча і за цього "очільника" Віталіка теж нічого не зробили в цьому плані.

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Це справді серйозна проблема. Рік тому мав би вже бути реконструйованим басейн в школі № 27. Але з незрозумілих причин він так і не працює. Невідомо куди поділись виділені кошти на реконструкцію.

  А басейн в Чернівцях таки буде. Два роки тому ми дали дозвіл на його будівництво по проспекту Незалежності, 111. Роботи завершуються і господарі запросять чернівчан на відкриття басейну вже в цьому році.

 6. Ви чому стали тушкою у "Фронті Змін"? Раніше на вибори мера йшли від нашої партії. А тепер з фронтовиками і з опозицією зв"язалися. Та з Вас такий опозиціонер, як з мене піп Московського патріархату. Не смішіть людей і вертайтеся у ряди нашої і вашої партії чернівчан

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Я залишаюсь в партії чернівчан. Вона хоч і віртуальна, але ж цілком реальна.

  Щодо опозиції, то мені подобається її програма. Мені імпонує те, що вже підготовлено понад 80 законопроектів, які торкаються всіх сфер і вони насправді покращать життя людей.

  А вішати ярлики в тому, хто я є, – це, останнім часом, улюблена «фішка» моїх опонентів, на яку я не звертаю уваги.

 7. Як членкиня партії чернівчан, хочу зауважити своєму попереднику – "члену партії чернівчан",- що фронтовики і опозиціонери міста також чернівчани, тільки найбільш свідомі. Так що Микола Трохимович як був, так і залишився з чернівчанами.

  А тепер запитання до кандидата в народні депутати. У випадку Вашої перемоги, як Ви збираєтесь підтримувати зворотній зв'язок з чернівчанами і виконувати накази виборців, вирішувати нагальні проблеми чернівчан?

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Дякую за підтримку. Зворотній зв’язок з чернівчанами – це найголовніше завдання людини, яка йде по мажоритарному округу, щоб вирішувати питання своїх виборців на державному рівні. І такий механізм вже відпрацьований. Щоправда, багато хто, потрапивши в парламент, про це забуває.

 8. Як плануєте далі працювати у ВР ? Чи будете в об"єднаній опозиції після обрання в НарДепи ? Скільки вам коштувало висунутись від ВО Батьківщина?

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Я не розумію питань щодо грошей чи скільки це коштувало. Мені це нічого не коштувало. Я підтримую програмні засади Об’єднаної опозиції і далі планую працювати в цій команді.

 9. Верховна рада – далеко, а міська – близько. Яким бачите майбутнє міської ради, чи є у вас кандидатура на мера ? Знаючи вас, скоріше всього ми не почуємо від вас прізвища того, кого б ви хотіли бачити мером. В цьому випадку скажіть, ЯКИМ ви би хотіли бачити майбутнього мера нашого міста.

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Майбутнім мером я бачу людину, яка, в першу чергу, любить місто. Яка інтереси та добробут мешканців міста ставить вище власних.

  Що стосується конкретної кандидатури, то про неї обов’язково поговоримо, коли будуть призначені вибори. Зараз ім'я свідомо називати не буду, аби не створювати цій людині зайві проблеми.

 10. Пане Федорук, розкажіть, будь ласка, яким чином Ви потрапили до Фронту? Адже це безпосередньо перед виборами Вас там почали помічати. Можливо це свого роду дружня домовленість? Чи маєте родичів у партії? Чи може це якась поки ніким не розгадана передвиборча "фішка"? По ходу, там же є ще пару достойних претендентів які в тій партії не один рік "угробили", а Ви тут "з корабля на бал" 🙂

  З усією повагою до Вашої особи, просто нестримно цікаво 🙂

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Я вже відповідав на це запитання. Родичів у "Фронті Змін" у мене немає. Є знайомі.

  Хто себе вважає ображеним чи несправедливо оціненим – це не до мене.

 11. Напередодні нового навчального року до нашої школи приїхав секретар міської ради перевірити готовність школи до навчального року. А чому Ви напередодні навчального року не об'їзжали школи?

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Немає жодної школи, в якій я б не був. Я знаю їхні проблеми і в свій час їх вирішував. А об'їзд шкіл перед 1 вересня – це робота заступника міського голови і управління освіти. Це звичайна практика, яка ніколи з таким розмахом не висвітлювалась у ЗМІ. Так само і з медичними установами.

  Сьогодні ж це схоже на подвиги Геракла, щоденні і важкі, які мають бути висвітленні спочатку в газетах та на телебаченні, а потім, мабуть, в «історичних хроніках», які залишаться нащадкам.

  Не треба елементарне виконання своїх посадових обов’язків робити постійним піаром та переконувати чернівчан у власній неповторності та геніальності.

 12. На телеканалах проходять сюжети про дитячу лікарню на Буковинській. Наскільки я пам'ятаю, вона повинна була почати працювати ще до 600-річчя Чернівців. Як я розумію, виникли проблеми з фінансуванням. Що Ви можете пояснити з цього приводу?

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Як відомо, на завершення її будівництва кошти не були виділені своєчасно, хоча було виконано 80% робіт. І буде дуже добре, якщо вона буде введена в експлуатацію цього року. Адже це вкрай необхідний об’єкт не тільки для дітей з Чернівців, а й з усієї області. Приписувати собі особливі заслуги в цьому не збираюсь.

 13. МИКОЛА ТРОХИМОВИЧ ПРОКОМЕНТУЙТЕ ЯКІСТЬ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЕМСТВ МІСТА НА ДАНИЙ ЧАС В ПОРІВНЯННІ ВАШОГ КЕРІВНИЦТВА ДЯКУЮ

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Я завжди казав і кажу – оцінювати їхню роботу будуть люди. Хоча мені, як чернівчанину, не зрозумілі деякі дії комунальників, зокрема, коли перекопані кілька вулиць одночасно, незавершені роботи. Але я чекаю разом з усіма позитивних результатів.

  Можу сказати, що всі вулиці, які сьогодні ремонтують чи де замінюють мережі, ще за «папєрєдніков» були заплановані для ремонтних робіт. Ми робили все поступово, згідно планів та за наявності коштів, а не розкопували все місто перед зимою, створюючи транспортні затори.

 14. Пне Федоруку, Ви вже все маєте. Нащо Вам ще й депутатство?

  А якщо таки перекинетеся до тушок, що нам тоді з Вами робити?

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Нащо мені депутатство, я вже відповів. А що зі мною вам робити, то не переймайтесь. Я сам дам собі раду. Тушкою не буду. Затямте це собі.

 15. Уважаемый Николай Трофимович! Вам приятно отвечать на вопросы на сайте, где рядом с вашими отвтами красуются на рисунках голые ляшки, задницы, чуть до секса не доходит. Вы опустились до такого уровня? Неужели трудно дать интервью Молодому буковинцу, или прийти на телевидение? Зачем подымать рейтинг Кобевке?

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Я вже вдруге беру участь в веб-конференції саме в цій газеті, будуть інші пропозиції – будь ласка. Я завжди відкритий для спілкування.

 16. Ммколо Трохимовичу! Я з числа тих, хто має до Вас низку претензій, але голосуватиме за Вас, тому що 17 років Ви були господарем в місті і маєте повне право представляти Чернівці у Верховній Раді.
  Відносно претензій. Як можна було наблизити до себе і не дати вчасно принципової оцінки таким одіозним фігурам, як до прикладу, Малишевська? Запитайте у освітян – вони стогнуть від грубої хамовитої і нечистої на руки тети. Можливо її попередник Зегрюк і допустив якісь промахи, але це був інтелігентний і порядний керівник. А ледар Килинич? Він же крім пустопорожніх слів ні на що не був здатний, а отримував зарплату начальника управління, в якому працювали всі, крім нього.
  Цей перелік можна продовжувати довго – людей, які викреслили Вас з пам'яті і телефонів після 30 березня, задумались і почали обережно наводити мости в серпні цього року, а після 28 серпня почнуть клястися Вам у вірності і щирості і переконувати, що це саме вони своїми партизанськими діями кували Вашу перемогу.
  Ви – людина не мстива і не злопам'ятна. Повірите? Пробачите?

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Я не буду давати оцінку цим людям, про яких ви пишете. Це справа їхньої совісті. Я вже наводив слова Юрія Лєвітанського.

  А щодо того, які люди до виборів і після, то я дуже добре знаю, хто чого вартий. Але щасливий від того, що більшість людей – справжні, порядні і незрадливі.

 17. Так Ви опозиціонер чи ні?

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Я – з опозицією.

 18. Змушений уточнити дати в моєму попередньому запитанні. Малось на увазі:
  -30 березня 2011 р. ,
  -серпень 2012 р., коли Ви були затверджені кандидатом у народні депутати,
  -не 28 серпня, а 28 жовтня 2012р., тобто день виборів.

  І ще одне запитання: дайте оцінку тим методам агітації проти Вас, які використовують такі кандидати як Довганич і Михайлішин. Наскільки мені відомо, в комунальних підприємствах міста категорично заборонено керівникам проводити зустрічі з Вами.

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Оцінку порушенням передвиборчої агітації мають дати відповідні структури, які стежать за перебігом передвиборчої кампанії. Не вперше ці методи брудні і паскудні.

  Знаю також, що керівники комунальних підприємств попереджені про заборону проводити зустрічі з кимось іншим, ніж з нинішнім «очільником» міста. Я цих керівників певною мірою розумію. Їм не хочеться втрачати своє місце роботи. До того ж мало хто може собі дозволити принципову позицію під таким шаленим тиском.

 19. Ви дружили зі зрадником Юлі Тимошенко і тушкою Петром Гасюком. Коми останній раз пили з ним кОняк?. Лиш не кажіть, що ніколи. Гасюк не раз хвалився, що з Вами часто випивав…

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Було і таке. Але півтора року вже не бачились.

  Мені подобається один вислів: «Дружба – це проміжок часу від знайомства до зради».

 20. – У 2004-му році під час Помаранчевої революції Ви, Микола Трохимович, не приховували своєї лояльності до тодішнього Прем’єр-міністра Віктора Януковича, і лише коли на вулиці вийшли десятки тисяч чернівчан, визнали Президентом Віктора Ющенка. Чому у ході Помаранчевої революції Ви не зробили жодної публічної заяви на підтримку опозиції?

  – Чому Ви забороняли «Свободі» пікетувати приїзд Януковича, коли той став Президентом у 2010 році? Кого Ви підтримували тоді – опозицію чи Партію регіонів?

  -Чому Ви, Микола Трохимович, колишній співробітник КДБ, а сьогодні полковник СБУ у запасі, хочете потрапити у Верховну Раду? Ви йдете у Верховну Раду тому, що має чітку політичну позицію і вірите в гасла Об’єднаної опозиції, або через те, що Вас образили на посаді мера?

  -Під час суду над лідерами опозиції Юлією Тимошенко, Юрієм Луценко та після їх ув’язнення Ви, Микола Трохимович, не зробили жодної заяви на їх підтримку. Чому Ви не підтримує тих політиків, партію яких Ви обирали, щоб потрапити у Верховну Раду? Чому Ви не кажете, що треба змінити злочинну владу у країні? Чому Ви не підтримуєте заяви Об’єднаної опозиції?

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Чергова маячня і чергові міфи. Ніхто ніколи мені не покаже жодної газети чи ефіру, де я б підтримував Януковича.

  Моя посада вимагала насамперед забезпечення проведення чесних і прозорих виборів. Щодо 2004 року, то, до речі, в рішенні сесії, яка розглядала питання щодо подій на Майдані, не було жодного прізвища – ні Януковича, ні Ющенка.

  Весь час хтось намагається мені висунути якісь звинувачення і чекає, аби я виправдовувався. Не збираюсь цього робити.

  А щодо полковника СБУ, то я ніколи в цих структурах не працював. З повагою ставлюсь до професіоналів, які там працюють. А де, на якому обліку мені стояти, як офіцеру запасу, не я вирішую. Раніше я був офіцером запасу Збройних Сил України. Тому ця заграна платівка про полковника СБУ вже не просто нецікава, а ще й смердить тупістю та невіглаством тих, хто її придумав.

 21. Мав можливість спілкуватись з Вами, Миколо Трохимовичу, будучи в одну з каденцій депутатом. міської ради. На власному досвіді знаю, що Ви не визнаєте тиску на депутатів і принципово не впливаєте на результати виборів бід час виборчих перегонів. Цим і скористались Ваші опоненти, а якщо бути точним ОДА в особі Папієва / Галиця. В той час, коли Ви спокійно спостерігали за виборчими перегонами і, навіть абсолютно законними методами, не підтримали тих кандидатів до міської ради, яких, якби вони стали депутатами, важко було б зламати,ОДА ВНАСЛІДОК САМИХ БАНДИТСЬКИХ МЕТОДІВ (шантаж, залякування, підкуп) досягла того, що Вас відсторонили, а Чернівці вже півтора року дерибанять.
  Чи не вважаєте Ви тепер, що така "абстрагованість" в нинішній час є шкідливою і навіть злочинною, а людей, які по-справжньому віддані місту і місцевому самоврядуванню і принесли б користь громаді в міській раді, треба було Вам, як міському голові підтримати (безумовно, на порушуючи закон).

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Я і справді ніколи не втручався в перебіг виборів, але це не означає, що я спостерігав за ними збоку і мені було байдуже. Разом з тим я насправді не думав, що сьогодні порядність і чесність відійшли у минуле і для досягнення мети всі засоби підходять. Але залишаюсь переконаним в тому, що справжні професіонали і віддані місту люди є, їх багато і вони зрештою переможуть.

  В мене також були помилки. А тиск на людей я завжди вважав і вважаю неприйнятним для мене. Хоча нікого не засуджую, хто під тим тиском , про який ви говорите, зробив «свій вибір». Не думаю, що їм спокійно спиться чи живеться. Але, знову ж таки, кожен сам творець своєї долі.

 22. Прошу пана Федорука повідати, чим він тепер займається, окрім кандидатської діяльності?
  І друге запитання: невже Ви й справді вірите, що протиснетеся до верховної ради, куди хочете потрапити на хвилі бувшої популярності у ветеранів і пенсіонерів?
  Дякую

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Я займаюсь різними буденними справами, читаю книги, зустрічаюсь з людьми. І мені не подобається слово «популярність». Я не естрадний співак чи актор. Колишня популярність – це не про мене. До мене може бути повага, довіра, прихильність чернівчан, або як у вас – заздрість.

  А ветерани такі ж самі чернівчани. Вони мають свою думку, яка не залежить від дій їхнього керівника Павла Бажеріна.

 23. Як ви думаєте, депутат Бешлей, якого ви викохали і виколисали у міськраді, хороша людина? Чесна? Не зрадлива?

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Думаю, що зрадлива. Але забагато честі обговорювати цю молоду людину на чат-конференції.

 24. Доброго дня!
  Чому ви, Миколо Трохимовичу, останнім часом якось нервово, з підозрою ведете себе?
  Ви ж зібралися представляти місто Чернівці?
  Чому Вас ніде не видко? Де Ваші ордени?
  Де військовий запал?
  Ви же кандидат від опозиції?

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Я свою передвиборчу кампанію проводжу так, як вважаю за потрібне і не збираюсь реагувати на відверті провокації.

 25. Шановний Миколо Трохимович!
  Дайте відповідь, але відверту на таке питання.
  Як ви ставитесь до так званих "бютовців" депутатів міської ради: Чесанов, Кедь, Боднар, Гросу, Кишлярук?

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Ну як можна ставитись до людей, яких виключили з партії. Вони ніби-то цього не бачать і не знають. Далі продовжують себе називати БЮТівцями і навіть керівниками фракції, якої немає. Але цей нонсенс можливий лише у нас, де закриваються очі на явне порушення і регламенту, і закону, коли це стосується «тушок». Зрадників ніхто ніколи не поважав і поважати не буде.

 26. На фоні ветеранів часів війни я є порівняно молодим ветераном, як бачите, навіть компьютер осилив. З подивом і нерозумінням состерігаю бурхливу метушню міської ради ветеранів і особисто Павла Микитовича Бажеріна, який дуже активно агітує за михайлішина. Не знаю що це – стареча недоумкуватість чи підлість. Адже неодноразово був на зустрічах з Вами і знаю, як Ви завжди підтримували ветеранів і того ж таки Бажеріна. Завдяки Вам він став почесним громадянином Чернівців. А зараз цей почесний громадянин торгує інтересами міста за продуктові набори. А що з цього приводу скажете Ви?

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Я вже вище про це говорив. Павло Микитович Бажерін, думаю, сам собі склав ціну, коли, як ви кажете, купився на «продуктові набори».

 27. До речі про почесних громадян. Очевидно, при їх визначенні такий критерій як елементарна людська порядність Ви не враховували. Крім Бажеріна почесною громадянкою є Станкевич, яка як флюгер міняє свої кольори в залежності від політичної ситуації в країні. Ви були при владі – вона світила Вам в очі. А зараз є довіреною особою Михайлішина. Соромно за ректора університету Мельничука. Свого часу Ви приклали багато зусиль, щоб університет увійшов до культурної спадщини. ЮНЕСКО. Пан ректор Вам щиро за це віддячив, він тепер як довірена особа також на підтанцьовці у Михайлішина. Напевно, ректор теж почесний громадянин Чернівців, не менше.

  Скільки себе пам'ятаю, ще ніколи місцева преса і телебачення так не вихваляли одного – сонцесяйного, мудрого і всюдисущого – очільника, який не тільки мудро керує міською радою, але і стане першим захисником Чернівців у Верховній Раді. Особисто я на газеті "Чернівці", її редакторові і колективу поставив великий і жирний хрест. ЇХ ДЛЯ МЕНЕ НЕ ІСНУЄ! Хлопчику, який особисто піднявся до мене на 7-й поверх з цією газеткою і пробував дізнатись мої анкетні дані, я сказав, що коли ще раз його побачу – спущу зі сходів. Відносно інших ЗМІ я ще думаю, хоча слово "продажні" так і крутиться на язику.
  Питання до Вас. А чи зустрічалися Ви з Бабухом, який багато чому Вам завдячує? Чи дивилися в очі продажному заслуженому журналісту? Чи пропонували для публікації матеріали, які стосуються Вашої позиції, як кандидата в депутати?

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Почесні громадяни – теж люди, і, як з’ясувалось, ніщо людське їм не чуже. Я ж не знаю, які глибинні почуття відданості і прихильності до кандидата в народні депутати від партії регіонів керували ними, коли вони погодились стати довіреними особами, а може й самі себе запропонували. Це особиста справа кожного.

  А от те, що газета, засновником якої є міська рада, перетворилась в суцільний панегірик одній людині, то це також нехай буде на совісті депутатів та головного редактора. Ніколи не повірю, що до нього застосовували нелюдські тортури, аби газета перетворилась в казна-що. Я випадково зустрічав Василя Івановича. Мені його відверто шкода. Але знову ж таки, це його вибір.

 28. Все місто розрите, наша вулиця виглядає, гейби окопи мають рити. Вчора майже годину добирався на Цецино, бо по Канівській-Каспрука проїхати не можна. А скоро вперіщать осінні дощі. А коли пару метрів дороги на Соборній закінчать? Прокоментуйте таку ситуацію з ремонтом доріг.

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  На це я вже відповідав.

 29. Відносно доріг. Розрито не все місто, є щасливий куточок, де покращення наступило вже сьогодні.
  Запрошую Вас, Миколо Трохимовичу, а також всіх бажаючих, включаючи журналістів "Часу" завітати на вулицю Фрунзе. Але не на ту частину, що межує з Чапаєва. Я маю нещастя мешкати тут і покращення нам не бачити ще дуже довго. Я запрошую на початок вулиці Фрунзе, де після недавно проведеного ремонту гарну дорогу і тротуар знову перерили і вимостили справжню лялю. Здається мені, що навіть використали матеріали з Соборної площі. Запитаєте, чому таке щастя привалило цьому куточку Чернівців? А саме тут живе перший заступник міського голови Тимофеєв, який не соромиться за бюджетні кошти створювати рай біля своїх приватних хоромів.

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Такі факти нехай перевіряють відповідні органи. Я це коментувати не буду.

 30. Пане Федорук, а хто оцей Віктор Довганич, що так Агресивно до Вас ставиться? Ви з ним щось не поділили чи що?

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Хто такий Довганич, ви вже мали змогу самі переконатись. Як він каже, це – єдиний справжній опозиціонер!?

 31. До Миколи Прокоп. Я з Миколою Трохимовичем нічого не ділив, і лише хочу почути його позицію по важливим питанням, які б охарактизували його як опозиціонера. Як людину його поважаю, і на посаді мера теж він зробив багато добрих справ. Але раніше ніколи не позиціював себе противником влади.

 32. Перш ніж задам своє питання Вам, скажу для Довганича. Прости мене Господи, але то є справжнє гімно, якого найняли на Вас гавкати. З таким сперечатися – себе не поважати.

  Запитання до Вас: як зустрічаєтесь з виборцями? За що Вас критикують? З чим не погоджуються? Чого бажають?
  І друге. Розумію, що газети і телебачення деруть шалені гроші за політичну рекламу. Але чекаємо Вас на телеекранах і сторінках газет з чітким роз'ясненням Вашої програми і Вашого бачення майбутнього. Дуже добре було б організувати теледебати, але не з шавкою Довганичем, а "Бетменом" Михайлішиним.

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Я зустрічаюсь з людьми, була прес-конференція, прямий ефір. На багато запитань я вже відповів і відповідаю щодня. До дебатів я готовий. Чекаю пропозицій. Післязавтра, 4 жовтня, в мене прямий ефір на ТРК "Чернівці".

 33. Скажіть будь-ласка, чи не вважаєте Ви своє висування по мажоритарному округу до Верховної Ради, зрадою виборців мешканців міста Чернівці, адже у всіх своїх попередніх виступах Ви розповідали, що любите наше місто і будете все робити, щоб відновити справедливість та повернути собі крісло мера?
  Чому ж Ви тікаєте до Києва, на кого ж Ви залишаєте такі любі Вам Чернівці?

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Я Чернівці любив і люблю. І тим, хто хоче нав’язати думку про те, що я тікаю від проблем міста, раджу не витрачати своє красномовство. Я ніколи нікого не зраджував, тим більше чернівчан, які стільки років висловлювали мені довіру.

  Виборців принизили і зрадили ті, хто наплював на їхній вибір, ті, хто захопив владу в місті і сьогодні розповідають про свої звитяжні подвиги. Тому подібні закиди на свою адресу я не сприймаю.

 34. Чому при вашому мерствуванні не зробили вулиці Канівська і Боярка і Сторожинецьку. Лиш не кажіть, що не було грошей. Їх і тепер нема….

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Всі вулиці зробити неможливо. Я ніколи не обіцяв того, що не можу реально виконати. Вулиці ремонтувались по черзі, згідно з фінансуванням. Поступово. А розкопати і не закопати – великого розуму не треба.

 35. Якими Ви бачите дії депутатів від об'єднаної опозиції в майбутній Верховній Раді у випадку:
  – коли опозиція виграє вибори і стане більшістю;
  – коли внаслідок масових фальсифікацій влада залишиться у партії регіонів, комуністів і їх сателітів.

  Судячи з анонсу, відповіді на запитання Ви даватиме напередодні святкування Дня міста. Дайте оцінку нинішньому відзначенню Дня міста. Чи бачите якісь новації? Що подобається в програмі святкування? Що не подобається? Чи збираєтесь Ви прийняти участь в заходах і яких саме?

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Щодо Дня міста, то візьму участь в якихось заходах. Новацій особливих не бачу. Все йде по-накатаному. Але розумію, що на носі вибори і це ще одна можливість використати рекламу одного із кандидатів. Головне, щоб люди відпочили і набрались позитивних емоцій від храмового свята.

  Щодо Об’єднаної опозиції, то програма дуже чітка і зрозуміла. Залишається перемогти і одразу братись до роботи.

 36. Ваше ставлення до Бажеріна змінилося чи залишилося таким як і раніше? Бажерін тепер зі всіх сил старається під Михайлішина лягти. Так, як раніше під Вас.

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Відповідь вже була.

 37. Багато Ваших опонентів обіцяють виборцям вирішити у Верховнй Раді всі проблеми Чернівців. Головним таким обіцяйлом є нинішній секретар міської ради, якого підлабузники величають "очільником міста". Але депутат має у Верховній Раді лише ОДИН голос. А такихдепутатів буде 450 і кожен щось пообіцяв. А державний бюджет один і його на всі обіцянки, навіть самі хороші, не вистачить. Та і зрештою, основне завдання народних депутатів – діяльність в ім'я країни, а не лобіювання інтересів свого виборчого округу.
  Запитання до Вас: яким Ви бачите свою діяльність у Верховній Раді з врахуванням сказаного вище?

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Я вже відповідав, що бачу свою діяльність в Верховній Раді у складі команди однодумців із Об’єднаної опозиції.

 38. Ви вже втратили партію чернівчан. Михайлішин пише скріць "Я – чернівчанин". Що Ви наробили? На кого нас покинули?

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Ну писати це одне, а бути ним – це зовсім інше.

 39. Коли (не пам'ятаю рік) виділили 26 млн долларів бюджетних на реконструкцію аеропорту, його не тільки не відремонтували, але й смужку взітно-посадочну зробили на 316 метрів коротше. це були коли ви були мером. як ви можете це прокоментувати?
  я вірила в Вас, підтримувала, але після того, як побачила статтю ще рік тому, з'явилися сумніви. розвійте їх будь ласка, або поясніть чому так сталося!

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Все, що було зроблено в аеропорту, досі використовується і працює. Щоправда, припинили літати навіть ті літаки, які були. Багато галасу навколо аеропорту за останній рік, а вкладені якісь космічні кошти принесли в результаті повний пшик.

  Ви давно чули про летовище наше? Отож бо. Давно. Бо нема про що говорити. Покричали, поверещали, зганьбили «папєрєдніков» і що? А нічого. Рейсів немає. Скоро там будуть вівці пастись з таким керуванням. А ті кошти, що були вкладені, до копійки перевірені всіма можливими інстанціями. Але мені приємно, що «чернівчанка» так переймається долею аеропорту і так обізнана з ситуацією щодо посадкової смуги, що це навіть впливатиме на її голосування.

 40. Чому не підете на прямі дебати з Довганичем і там не скажете, хто він є?

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Хто він є, він сам знає.

 41. Миколо Трохимовичу! Ми хочемо побачити і почути Вас. Так, я прочитав інтерв'ю з Вами в газеті, яку взяв в палатці, але цього недостатньо. Прошу врахувати, що це побажання дуже БАГАТЬОХ ЧЕРНІВЧАН.

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Думаю, що ви вже частіше можете зі мною бачитись і читати про мене. І так буде надалі.

 42. Що то за політологи в останні дні вигулькнули, що Михайлішину пророкують перемогу, а Вам поразку? Навіть Буркут їм підтакував. Невже Ви програєте?

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Мені дуже шкода, що деякі «соціологи» роблять все можливе для того, аби цю науку зробити продажною і зневірити людей в порядності і чесності тих, кому звикли довіряти. Про те, які це "соціологи", вже надрукували деякі ЗМІ. А політологи теж люди, і, мабуть, теж хочуть їсти хліб з ікрою, тому я вже давно нічому і нікому не дивуюсь.

  Це абсолютно не стосується Ігора Григоровича Буркута, якого я дуже поважаю, якраз від нього я не чув подібних нісенітниць щодо росту рейтингу одного єдиного кандидата, при чому в геометричній прогресії.

 43. Чи будуть Ваші теледебати з Михайлішиним? Якщо навіть подібне не заплановане, пропоную Вам викликати "очільника" на дебати. Як казав Петро І, "дабы дурь каждого была видна."

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Я не проти.

 44. Виборець,
  Сам ти г…. А просиш Федорука дати відповідь на ті ж питання що і я!

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Бачите, Віктор і тут з’ясовує стосунки.

 45. Перепрошую, це не запитання, а відповідь Довганичу.
  Так, я запитую, тому що мене по людськи цікавить. А ви відпрацьовуєте бабки, які вам заплатили, щоб мочити Федорука. Чи може ви думаєте,що в маленьких Чернівцях люди не знають, хто є хто?

 46. Як Ви думаєте, Іван Ринжук винен чи ні? Якби був винен то вже б судили. А то ні те ні се…

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Я не суддя, аби виносити вирок людині.

 47. Скажіть будь ласка, за які такі високі професійні, ділові та моральні якості керівництво СБУ нагородило Вас званням полковника у 2008 році, якщо з Вашої вини підприємці «Калинівського ринку» зазнали величезних збитків від повені ?

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Про СБУ я відповідав, на іншу маячню – не буду. Бо прекрасно розумію, що відповідь тут не потрібна тому, хто задає питання про повінь і Калинівський ринок.

 48. Чому Ви не хочете йти на відкриті дебати і дискусії з Віталієм Михайлішиним?

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Це питання вже було.

 49. Якщо не хочете з Михайлишиним дебатувати, то дебатйте з Довганичем.

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Таке теж було.

 50. Пане Миколо!Чому на даному етапі немає Ваших активних зустричей з виборцями-чернівчанами?Дуже хотіла проголосувати за Вас, підтримати до ВР, але підла влада розрізала округи(що б зменшити Вам підтримку в тому числі) і приєднала нашу вулицю Садгірського району до області…..Бажаю Вам перемоги на виборах, але результати вибору черніввчан доведеться відстоювати, бо фальсифікації будуть великими (це видно вже зараз з підготовки до виборів). Чи готові до більш активних дій, бо Ваша перемога – це і перемога опозиції?

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Дякую за підтримку. Звичайно, будемо боротись і переможемо.

 51. Вважаю, що не стоїть Вам принижуватися та дебатувати з секретуркою який Вас скинув – бо ригівський шістка-секретар не має ні честі, ні порядності (втім як і всі в їх партії!). Ваші справи самі за себе говорять, тому чернівчани стільки разів Вас і підтримували. Вважаю, що чернівчани Вас підтримують!Успіхів та перемоги Вам!

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Дякую.

 52. Я так розумію, що в останні тижні перед виборами ми матимемо можливість більше побачити і почути Вас на місцевих телеканалах. Якщо можна, проанонсуйте, де і коли.

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Побачите і почуєте, звичайно. Слідкуйте за телевізійними і радіо- програмами. 4 жовтня – прямий ефір на ТРК "Чернівці", 18 жовтня – прямий ефір на обласному телебаченні, а 22-го – на обласному радіо.

 53. Які основні помилки за півтора року секретарювання допустив Михайлішин?

  Які його вдалі рішення?

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Я, на відміну, від так званої нової команди, не коментую їхні дії, досягнення і помилки. Чернівчани дадуть оцінку. 28 жовтня.

 54. Хто чий технічний кандидатХто ці завдання ставить?

  Які завдання поставлені перед технічними кандидатами?

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Я не знаю. Технічні кандидати були завжди, але я ці технології не сприймаю і не хочу обговорювати. Мабуть, вони мають свої задачі, але ніхто ж вам не скаже, що він технічний кандидат.

 55. Якби вам повернутися на посаду, що б у першу чергу зробили?

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Коли повернусь, тоді і будемо про це говорити.

 56. Чому місто безкоштовно віддало Фірташу другу гілку газогону?

  Чи ставитимете питання на ВР про повернення громаді майна, яке розкрадають "смотрящі" та їх прихвостні?

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Буду обов’язково.

 57. Якщо дороги не зроблять до зими, то весною у Чернівцях будуть тільки напрямки. Що нам р обити? Як їздити?

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Схоже на це, але будемо сподіватись, що свої обіцянки «очільники» міста, як вони себе називають, виконають.

 58. А вам уже не досить влади? Йдіть відпочивати. Дайте молодим спокійно покерувати місто і Буковиною.

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Ну так керують вже…Хто заважає?

 59. Не збирався запитувати, але заставило задати Вам запитання попереднє питання. Дайте оцінку тому як "молоді" за півтора року покерували Чернівцями.

  І пропозиція до "Часу": доцільно було б самі цікаві питання і відповіді надрукувати спецвипуском достатньо великим накладом, чернівчанам це буде цікаво, тим більше, що не всі дружать з інтернетом.

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Вже відповів на попереднє питання.

 60. Вас з чистою совістю потрібно було посадити за той паркан на Руському кладовищі і за вулицю Кобилянську!!! Сто відсотковий брак зробив ваш дружбан з ПМК-76,а ви на це закрили очі! І за Кобилянську потрібно було з вас спитати! Скільки грошей ви там урвали!!! Я проти регіоаналів,але за такого злодюгу як ви
  ,ніколи б не голосував!!!

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Моє вам побажання, щоб ви і ваші нащадки до кінця своїх днів мали стільки, скільки я «накрав».

 61. А куди Ви подінетеся, коли програєте вибори?

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Вибори я не програю. Вони приходять і минають. А життя триває. Не переймайтесь.

 62. Как Вы считаете, почему Михайлишин не гордится и не подчеркивает свою принадлежность к ПР, а наоборот старается ее в своей рекламе не упоминать?

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Питання не до мене.

 63. Что вы сделаете первым если выиграете?

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Подякую виборцям та візьмуся до роботи.

 64. Виборець, морально вбитий місцевими ЗМІі сказав:

  Дайте свою оцінку місцевим ЗМІ в передвиборчий період. Я розумію, що для них зараз період жнив, але ж бабло – це ще не все! Невже для головних редакторів добре ім'я cвоїх каналів і видань менш важливе, ніж бабки? Я маю на увазі не офіційно проплачену політичну рекламу, а відверту джинсу.

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Дуже мудре запитання, на яке ви самі й відповіли. Я вас цілком підтримую.

 65. Доброго дня ! Микола Трохимович скажіть будь ласка, як ви пройдети до ВРУ, як ви бутеди допомогати молоді? яка ваша підтримка буде зі сторони депутата? Молодь це ж майбутне України!!! Бажаю вам удачі й перемоги на виборах! Молодь з вами!!!

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Програма Об'єднаної опозиція містить в собі ряд заходів та законопроектів, спрямованих на вирішення проблем молоді.

 66. николай трофимович ! как вы видете развитие событий по делу Рынжука , сфабрикованное нынешней верхушкой так назыаемых "смотрящих" от портии регионов в черновцах.

  МИКОЛА ФЕДОРУК

  Я вже відповідав на це питання.

 67. Микола Трохимович. Що ви скажете про Горука. Як політика, як людину?

  Чи не вважаєте ви що від опозиції на вашому місці мав би бути Назар Горук. Чи заручились ви його підтримкою. Все таки його підтримують близько 11-12% чернівчан.

 68. А была ли коррупция за время Вашего мэрства, а есть ли сейчас наведите примеры!

 69. МИКОЛА ТРОХИМОВИЧ ХТІЛОСЬ БИ ПОЧУТИ ЯКА СИТУАЦІЯ В КМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЕМСТВАХ В ДАНИЙ ЧАС І ЯКА БУЛА ПРИ ВАШОМУ КЕРУВАННІ А СМЕ МІСЬКШЕД ВОДОКАНАЛ ЗЕЛЕНТРЕСТ ТЕПЛОМЕРЕЖА АЕРОПОРТ ТА ІНШІ ЗУПИНІТЬСЯ НА ЦЬОМУ ПИТАННІ І ДАЙТЕ БІЛЬШ ШИРШУ ВІДПОВІДЬ ВИБОРЦІВ ДУЖЕ ЦІКАВИТЬ ТАКЕ ПИТАННЯ

  МИКОЛА ТРОХИМОВИЧ НЕ ЗВЕРТАЙТЕ УВАГУ НА ПЕРЕВЕРТНІВ ПІСЛЯ ВИБОРІВ ВОНИ ЗНОВУ СТАНУТЬ ЛЮДЬМИ І ЯК НІВЧОМУ НЕБУВАЛО БУДУТЬ ЛІЗТИ В ДУШУ ПО ТИПУ ДОВГАНИЧА МИ З ВАМИ МИ ЗА ВАС МИ ПОРТИ НИХ МИ РАЗОМ ПЕРЕМОЖИМ

 70. Шановний Миколо Трохимовичу, чи знаєте Ви, що після того як місто Чернівці залишилось без Мера, КП "Чернівціводоканал" прибави до 30 млн. боргу за електроенергію ще 25 млн.?Це говоритьс про недолугість всіх нових керівників? Якщо повернетесь мером що будете робити з цим підприємством?

  ФЕДРУК НАШ КАНДИДАТ І НАШ МЕР НАЗАВЖДИ, І НІХТО НАС НЕ ЗУПИНИТЬ. САМ БУДУ АГІТУВАТИ ВСІХ СВОЇХ ЗНАЙОМИХ. УДАЧІ ВАМ, МИКОЛО ТРОХИМОВИЧУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.