СБУ провела обшуки в \”охоронців\” Запорізької єпархії УПЦ МП

СБУ провела обшуки в "охоронців" Запорізької єпархії УПЦ МП

СБУ провела обшуки у представників організації \”Союз православний Радомир\”, які надавали охоронні послуги Запорізької єпархії УПЦ МП, де розгорівся скандал з відспівуванням дитини.

Про це повідомляє в п\’ятницю прес-служба відомства.

Під час обшуків, проведених 11 січня, оперативники спецслужби вилучили незареєстровану автоматичну вогнепальну і холодну зброю, значну кількість набоїв, медалі \”патріот Росії\”, проросійську символіку вказаної організації, роздруківки з текстами антиукраїнського змісту.

\”Попередньо встановлено і задокументовано, що ГО \”Радомир\” надавала так звані \”охоронні послуги\” Запорізькій Єпархії Української православної церкви\”, – йдеться в повідомленні СБУ.

\”Окремі представники останньої порушують рівноправність громадян, чим створюють передумови для міжетнічних та міжконфесійних конфліктів. Вони також виправдовують агресивні дії РФ по відношенню до України\”, – зазначають також силовики.

СБУ провела обшуки в "охоронців" Запорізької єпархії УПЦ МП

Слідчі дії тривають.

Як відомо, 11 січня прокуратура Запорізької області порушила справу у зв\’язку з відмовою священиків УПЦ МП відспівувати 2-річного хлопчика, на якого 31 грудня упав самогубець.

Розслідування доручено слідчому відділу Управління Служби безпеки України в Запорізькій області.

У зв’язку з конфліктною ситуацією між релігійними конфесіями України Національна поліція спільно з гвардійцями перейшла на посилений режим чергування церковних об’єктів.

Джерело