Припинено чергову спробу незаконного вивезення деревини до Румунії

Чергове порушення під час експорту лісоматеріалів через митний кордон України виявлено співробітниками пункту пропуску «Вадул-Сірет – Вікшани» митного поста «Вадул-Сірет» Чернівецької митниці ДФС спільно з працівниками Управління захисту економіки у Чернівецькій області.

За результатами проведеного митниками із залученням спеціаліста Чернівецького обласного управління лісомисливського господарства огляду переміщуваного товару «деревина паливна у вигляді колод, листяних порід вільха» із його повним вивантаженням, оформленого у митному відношенні однією з митниць, виявлено товар, відомості про які не були зазначені у товаросупровідних документах. У залізничних вагонах на експорт до сусідньої Румунії переміщувалася також деревина паливна у вигляді колод іншої породи – осики.

Отже, представник одного з лісомисливських господарств Волині вчинив дії, спрямовані на переміщення товару  через митний кордон України з приховуванням від митного контролю шляхом надання документів, що містять неправдиві відомості щодо найменування та кількості товару.

Відповідно до складеного за ч.1 ст. 483 Митного кодексу України протоколу про порушення митних правил 28,83 м.куб. деревини загальною вартістю майже 12 тис.грн. вилучено.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.