Влада в Новодністровську «дерибанить» комунальне майно!

Влада в Новодністровську «дерибанить» комунальне майно!26.01.2012 року відбулася 19 сесія VІ скликання Новодністровської міської ради, на якій під номером 6 розглядалося питання «Про перспективу подальшого функціонування Новодністровського КП «Лісова казка», під цією гарною назвою за пропозицією секретаря ради Лутчака М. розглядалося питання про передачу КП «Лісова казка» Сокирянській РДА під керівництвом горезвісного Козака В. Депутати з нетерпінням чекали останнього,тому що Лутчак запевнив всіх,що на сесію прийде Козак,виступить і всім все буде зрозуміло. Але на жаль,а може на щастя Козак так і не знайшов часу прибути на сесію і питання про передачу перенесли.

01.02.2012 року в приймальню секретаря Новодністровської міської ради Лутчака прийшла обурена громада м.Новодністровська, до якої вже дійшла інформація,що Лутчак збирається на безоплатній основі передати Козаку 50% власності КП «Лісова казка»,а це 5 га. лісу з озером. Громаду після годинного очікування біля кабінету Лутчака, впустили і з горем пополам вислухали,звичайно як завжди накормили пустими обіцянками, і відправили по домівках.
02.02.2012 року в міській раді відбулася цікава зустріч на якій обговорювалася передача «Лісової казки»,за участі голови Сокирянської РДА Козака В., в.о. голови Сокирянської РР Горна С. (для інформації в Сокирянах більше року також немає голови районної ради), секретаря Новодністровської міської ради Лутчака М. і купки депутатів. Чому не запросили громаду яка день перед цим приходила по цьому питанню, напевно зрозуміло всім.
03.02.2012 року під №5 вийшла газета Новодністровської міської ради «Наша газета» в якій надрукована стаття під назвою «Говорили-балакали» в якій описано,що громада міста,яка прийшла на прийом до Лутчака, не тільки не по формі звернулася до влади з приводу «Лісової казки» але й посміла обговорювати ще інші проблемні питанні які на сьогоднішній день є в м.Новодністровську!
От так ми і живемо з новою владою.

Новодністровський осередок партії «Фронт змін»

0 thoughts on “Влада в Новодністровську «дерибанить» комунальне майно!

 1. Злодій Лутчак так розікрав підприємство Мехтрансбуд,а потім став його власником. Тепер таку оборудку хоче провести з Лісовою казкою.Гнати злодія з міста.Ганьба!

 2. Ось тепер стало відомо, чому вони добивалися відставки Панчишина: він не дозволяв дерибанити місто. Нарешті руки розв"язані, можна починати.

 3. Цьому злодію Лутчаку пів світа замало,цілий забагато.подавиться!20 років Лісова казка була наша,а тепер бачити,що надумав?Сволота!Краще б місто прибирав,а не з Козаком обнімався!

  От гад, спочатку над нами чорнорбильцями познущався,а тепер табір відпочинку від дітей хоче забрати.Хватить, надоїло,треба людей піднімати і гнати в шию цього перевертня!

  Давно цього було слід чекати.Лутчак ж підлабузник Козаків.Сам може не потягне Лісову казку,от і вирішили на двоїх з Козакрм розкинути.Йому вигідну і Козаку дупу підлизав.

  Я не розумiю чому цього злодiя Лутчака Мунтян не виключить з Батькiвщини,це позор для партii.Мало того що повнiстю лiг под ПР,завдяки iм прийшов до влади,а теперь разом з ними розтягне майно мiста.Юлька в тюрмi,а воно дирибаном займаеться i до влади рветься. Позор!!!

 4. Так він уже давно з партії ВО "Батьківщина" вигнаний. Лутчак уже ПеРдун янучарський

 5. Вони з Козаком разом в БЮТi лизали а тепер разом до ПеРдунiв побiгли,перебiжчики закiнченi.Скоро вони все майно в мiстi розтягнуть,наступним буде пляж!Люди треба гнати цю скотину в шию!

 6. Нема слів, сама слина. Що то за фронт і які зміни йому треба? А командір цього фронту чого акт на землю під табором не робив, як начальником земельного відділу крісло у міській раді глянцувала? І на пляж чого не робила? Два рази ж начальником таким була.
  А на рахунок обуреної громади – окозамилювання. Громада представляла скажена тітка, яка завжди проти всього і всіх і пара обдурених нею бабок, які й самі не розуміли, чого прийшли.
  То що передає влада новодністровська? А вона має 50% лісу й озеро? У кого є актна цю землю? Чи не у "горезвісного козака"?

  А ЧАС І кобевко – отстой!!!!

 7. У мене таке враження, що ви хотіли б щоб Кобевко публікував статті тільки про диво здобутки влади ! Але може прийти час коли " злодії при владі", і не обов"язково сьогоднішеі, прийдуть у вас забирати , чи дачу, чи шмат городу, іщо Ви тоді будете робити, так, будете благати журналістів підтримати , опублікувати "вашу правду". Не плюй в кирницю…

 8. Як правило той, хто горлає "Держи злодія!" сам тягнеться в чужу кишеню. Хто що крав? І хто що дерибанить?
  А чого Кобевко не писав, що "Лісова казка" минулого року простояла дурно? Чого не писав, що не відкрилася вона благодаря невсипущим трудам тодішнього мера. Що він мав бажання свою комерцію з тою "казкою" закрутити. А поміж тим гроші з міського бюджету йшли на зарплату працівникам табору. То це журналістів не цікавить? То де правда, і чия вона? Цікаво вам, кобевку????

 9. Кривда не дури людей і не вигороджуй злодіів!Панчишин ще в серпні подав позов про скасування незаконного козаківського акту на землю.А що зробив Лутчак коли прийшов, Козак дав йому команду,а той рад старатися і відізвав позов!Ну що,аргумент більш чим конкретний!

 10. Звісно, що не конкретний. Бо що з того, що Панчишин аж у У СЕРПНІ подав позов. І що з того? А де він був у червні, і липні? Що, питання більше, чим конкретне?

  І вже коль розмова така, то де обіцяні фабрика і хімчистка, ліфти і дахи? Є лише памятник. Мовчали би вже з тим крадієм.

 11. Кривда скiльки тобi платять щоб вигороджувати марiонеток Козака i Лутчака.Примiтивно мислиш!

 12. До землевпорядника, нового і ін. Шо, аргументи кончились, чого з конкретики зїжджаєш? А щодо характеристик мислення, то продемонструй свій політ думки.

  І ніхто мені не платить, просто тошно від вас уже. Головний клоун уїхав, лишилися клоунята….

  Сьогодні ПРовладний сайт ніби ще міської ради втішив мешканців Новодністровська (в т.ч. "афганців" і "чорнобильців", яким у цієї влади коштів немає) таким повідомленням: "На завершення депутатський корпус, високо оцінивши досягнення керівників міської ради, одноголосно проголосував за встановлення їм надбавок та премії за січень". Ура, шановні новодністровці! Бачили очі, що купували (вибачте, голосували), їжте, хоч повилазьте.
  P.S. Люде, люде!
  За шмат гнилої ковбаси
  У вас хоч матір попроси,
  То оддасте…

  Сьогодні ПРовладний сайт ніби ще міської ради втішив мешканців Новодністровська (в т.ч. "афганців" і "чорнобильців", яким у цієї влади коштів немає) таким повідомленням: "На завершення депутатський корпус, високо оцінивши досягнення керівників міської ради, одноголосно проголосував за встановлення їм надбавок та премії за січень". Ура, шановні новодністровці! Бачили очі, що купували (вибачте, голосували), їжте, хоч повилазьте.
  P.S. Люде, люде!
  За шмат гнилої ковбаси
  У вас хоч матір попроси,
  То оддасте…

 13. Боже який ж ах! I тут Лучакового синочка переднiм планом розмiстили.Скотина паршива Лутчак,дитячу бiблiотеку закрило,людей скорочуе бо такой план кабмiну,афганськi i чорнобильськi кошти не дае людям,а собi падлюка премii i надбавки встановлюе.Люди добрi це верх цинiзму.Подавиться сволота i не зупиниться.

  Нi стида,нi совiстi !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.