Астрологічний прогноз для всіх знаків Зодіаку на період з 4 по 10 квітня

Овен (21.03-20.04)
Підвищення життєвого тонусу спонукатиме вас до активної діяльності, яка буде напрочуд вдалою й увінчається успішними результатами. Задля швидшого досягнення своїх цілей варто покладатись на професійний досвід.
Телець (21.04-20.05)
Наразі ви матимете можливість упевнено зміцнити завойовані позиції і власний авторитет завдяки успішному вирішенню завдань підвищеної складності. А також отримати відповіді на питання, які хвилювали упродовж тривалого часу.
Близнюки (21.05-21.06)
Щоб досягти бажаного в діловій і особистій сферах, необхідно максимально сконцентрувати на них свої зусилля та діяти в усіх ситуаціях виважено. Розташування планет наразі доволі сприятливе для успішного вирішення найважливіших питань.
Рак (22.06-22.07)
Неабиякий прилив фізичних сил та творчої енергії спонукатимуть вас до активних і сміливих дій. Упевнено рухаючись у напрямку досягнення поставленої мети, ви неодмінно досягнете бажаного – зорі підтримають вас у всіх починаннях.
Лев (23.07-23.08)
Впевненість у власних силах стане запорукою успішного вирішення найскладніших завдань. Задля залучення оточуючих до підтримки власних проектів слід діяти дипломатично і зважати на інтереси та думку інших.
Панна (24.08-22.09)
Цей період зажадає від вас конкретики і визначеності в багатьох питаннях. Задля того, щоб чітко й без жодних сумнівів розставити усі крапки над «і», зосередьтесь на головних цілях та справжніх відчуттях, уникаючи двозначності поглядів. ваги
Терези (23.09-23.10)
За умови чітких і виважених дій ви зможете впоратися практично з будь-якою справою та без найменших втрат вийти з будь-якої ситуації. Старайтесь уникати надмірних емоцій, особливо нападів агресії, інакше зведете все нанівець.
Скорпіон (24.10-22.11)
Надзвичайно вдалий період. Фортуна сприятиме вам у будь-яких починаннях, отож не скористатись її прихильністю було б меншою мірою нерозумно. Зосередьте усі зусилля на досягненні бажаного, не відволікаючись на дрібниці, і у вас все вийде.
Стрілець (23.11-21.12)
Ближчий період буде наповнений по самі вінця позитивом, отож матимете чудову нагоду отримати від життя справжнє задоволення, відкрити у ньому нові грані та можливості. Постарайтесь не затьмарити світлу смугу бездумними вчинками.
Козеріг (22.12-20.01)
Цей тиждень принесе зміну настрою і тенденцій в роботі та особистому житті. Це може бути як сильне розчарування, так і запаморочливе захоплення. Не поспішайте стрімголов кидатися у вир нових вражень та дійте розсудливо.
Водолій (21.01-19.02)
Вам залишилося докласти зовсім небагато зусиль для досягнення поставлених цілей – довгоочікувані плоди наполегливої діяльності з’являться уже невдовзі. Задля збереження завойованих позицій не варто вдаватись до будь-якого ризику.
Риби (20.02-20.03)
У вас ближчими днями з’явиться реальний шанс реалізувати найважливіші плани. Певною мірою завдяки давнім зв\’язкам та попереднім напрацюванням. При цьому слід покладатись тільки на перевірену інформацію та остерігатись інтриг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.