Чернівчани у складі збірної України перемогли на Кубку світу з карате

15-16 березня в місті Ласко (Словенія) пройшов Кубок світу КАРАТЕ 1. У турнірі взяли участь 47 національних збірних.

До складу збірної України увійшло троє буковинців: Євген Мотовилін, Олександр Дожук (тренер Руслан Білоскурський) та Валерій Чоботар (тренер Олександр Пікулін).

За підсумками змагань Валерій Чоботар завоював бронзову медаль. Трохи везіння не вистачило Євгену Мотовиліну, який зайняв 7 місце.

Також, уперше в історії українського карате, одразу дві «стінки» (командні змагання), чоловіча та жіноча, завоювали золоті нагороди. До складу чоловічого командного кумітету увійшли Євген Мотовилін, Олександр Дожук, Валерій Чоботар (Чернівці), Станіслав Горун, Ярослав Горун, Ілля Нікулін (Львів) та Сергій Бігун ( Київ).

За підсумками змагань буковинці у складі збірної України посіли почесне перше місце в загальному командному заліку.