У Чернівцях відбулися змагання з міні-футболу серед працівників Управління ДСНС

У Чернівцях відбулися змагання з міні-футболу серед працівників Управління ДСНСПротягом 23-24 липня в Чернівцях на спортивно-тренувальній базі «Буковина» відбулися обласні змагання з міні-футболу серед працівників Управління ДСНС України у Чернівецькій області. Участь в змаганнях взяли 11 команд з усіх районів Чернівецької області та 5 команд з Чернівців, а саме: команди трьох Державних пожежно-рятувальних частин обласного центру, команда аварійно-рятувального загону спеціального призначення та команда Управління ДСНС.
Таким чином, загальна кількість учасників склала 16 команд. Пари суперників в першому етапі визначало жеребкування. Самі змагання тривали 2 дні і проводилися по Олімпійській системі: команда вибувала із турніру після першої поразки. Слід зазначити, що важливим ускладнюючим фактором при проведенні змагань для учасників стала спекотна погода, тому рятувальники повинні були показати чудову фізичну форму для досягнення позитивного результату.
За підсумками першого дня змагань, під час якого проходили 1\\8 та 1\\4 фіналу, була визначена четвірка найсильніших команд: АРЗ СП, ДПРЧ № 3, які склали першу півфінальну пару змагань, та команди з міст Сокиряни і Сторожинець, які грали в другому півфіналі. Про напруженість боротьби та рівність сил свідчить те, що обидва півфінальні матчі завершилися внічию і переможці визначалися в післяматчевій серій пенальті. Її краще виконали команди АРЗ СП та міста Сокиряни, які і зустрілися в фінальному поєдинку. Проте перед цим захопливу та результативну гру продемонстрували гравці ДПРЧ № 3 Чернівців та міста Сторожинець, які змагалися за 3-4 місця. Гра завершилася на користь сторожинчан, які і стали бронзовими призерами змагань.
В напруженому фінальному матчі команди АРЗ СП та міста Сокиряни показали відмінну майстерність, фізичну готовність та волю до перемоги. Обидві команди були гідними одна одної і заслужено пройшли у фінал змагань. В захоплюючій грі кращою стала команда Сокирян, їхні ж суперники з АРЗ СП відповідно стали другими. Кращі три команди були нагороджені грамотами та кубками. З найкращих гравців змагань буде сформована збірна команда Чернівецької області.Про це повідомила прес-служба УДСНС України у Чернівецькій області
«Дані змагання пройшли в атмосфері дружби та підтримки, а це засвідчує, що рятувальники Управління ДСНС України у Чернівецькій області є не лише справжніми професіоналами, а й дружнім колективом, в якому завжди підтримають один одного» – підбив підсумки змагань т.в.о. заступника начальника Управління ДСНС підполковник служби цивільного захисту Василь Бабюк.