Завтра, 3 жовтня, в Чернівці приїде Яценюк. З робочим візитом ОНОВЛЕНО

Завтра, 3 жовтня, в Чернівці приїде Яценюк. З робочим візитом ОНОВЛЕНОУ суботу, 3 жовтня, з робочим візитом у Чернівецькій області перебуватиме Прем’єр-міністр України А. П. ЯЦЕНЮК.
Акредитація журналістів здійснюватиметься управлінням суспільних комунікацій обласної державної адміністрації за тел. 55-05-09 до 11.00 год. 2 жовтня 2015 року (п’ятниця).
Для зручності і оперативності висвітлення подій за участю глави Уряду представникам ЗМІ буде надано автобус. Кількість місць – обмежена.

Із Міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим Глава Уряду дасть старт набору в нову патрульну поліцію міста.

У цей день із Чернівців рушить перший швидкісний денний потяг до Львова. Арсеній Яценюк та Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський будуть присутні на першому запуску регіонального експресу.

Разом із Міністром юстиції України Павлом Петренком Арсеній Яценюк візьме участь у відкритті Центру надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради, а також презентації сервісу Мін’юсту із видачі свідоцтв про народження дитини безпосередньо в пологових будинках.

У рамках відзначення Дня міста Чернівці та 140-річчя Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Глава Уряду візьме участь у відкритті пам’ятника першому ректору цього навчального закладу К. Томащуку. Арсеній Яценюк відвідає університет і зустрінеться зі студентами.

Довідкова інформація за телефоном: (0372) 55 05 09; (095) 466 50 91