Кіцманчани здобули перемогу на чемпіонаті Європи серед ветеранів з гирьвого спорту

Надзвичайної популярності серед мешканців Кіцманського району набуває гирьовий вид спорту. Сьогодні ним все більше захоплюються на тільки чоловіки, а й жінки. Спортсмени району – обов’язкові учасники і переможці Всеукраїнських та обласних змагань. Так нещодавно повернулися додому із золотими медалями Ілик Петро (вагова категорія до 70 кг) та Деревенко Уляна (вагова категорія до 60 кг), виборовши перемогу на чемпіонаті Європи серед ветеранів, який проходив у м.Керч.

Також кіцманчани стали переможцями у шести вагових категоріях і на Чемпіонаті області з гирьового спорту. Зокрема, Авель Палагнюк (65кг), Петро Ілик (70кг), Микола Романюк (80 кг), Юрій Антонюк (90 кг), Уляна Деревенко (60кг), Марія Берсан (70 кг). Другі місця зайняли Юлія Гунько (60 кг), Сергій Худояров (70 кг), Ілля Федик(75кг), Власій Вакарюк (90). Третє місце зайняв Сергій Худояров (70 кг). Усі призери змагань відзначені грамотами та медалями, повідомляє прес-служба ОДА.