Інтерпол розкриває Кремлівську терористичну ДРГ Кавказького походження у Європі

Інтерпол розкриває Кремлівську терористичну ДРГ Кавказького походження у ЄвропіНаш власний кореспондент Ростислав Демчук передає з Парижа:

-Терорист, який учора напав з ножем на парижан і був застрелений, як скажена собака, поліцією НЕ був чеченцем-вайнахом. Він був гебешним \”обробленим\” кадирівцем. Першого його спільника затримали в Страсбурзі. Сьогодні, 13 травня, поліція Франції затримала ще двох спільників російського терориста. Ними знову ж виявилися громадяни Французької республіки російського походження із Чечні. У квартирі батьків Азімова, які проживають на півночі Парижа в 18-му окрузі, був проведений обшук, їх також затримано. Поліція проводить допити.

Крок за кроком Інтерпол розкриває Кремлівську терористичну ДРГ Кавказького походження у Європі. Сподіваюся, що до європейців нарешті дійде, що Ісламська держава (ІДІЛ) – це творіння Кремля і ФСБ!

Нападник був застрелений поліцією в районі Паризької опери. За свідченнями очевидців, під час нападу на мирних людей він кричав \”Аллаху акбар\”.

Це чоловік 1997 року народження – громадянин Франції та уродженець Російської Федерації (Чечні). Його звуть Хамзат Азімов. Французьке громадянство він отримав у 2010 році.

Глава Чечні Рамзан Кадиров повідомив, що нападник мав і російське громадянство.

Тож, жителі ЄС і Європи, в цілому, повинні собі добре зарубати на носі, що головним спонсором світового тероризму є Російська Федерація на чолі з Володимиром Путіним!

Інтерпол розкриває Кремлівську терористичну ДРГ Кавказького походження у Європі