На Буковині 2 людей загинуло на воді

13 липня у селі Ломачинці Сокирянського району під час відпочинку на річці Дністер втопилася 31-річна мешканка міста Могилів-Подільський Вінницької області. Жінка із сім’єю та друзями відпочивала на річки. Увечері, коли всі залишились на берегу, вона вирішила піти скупатися. Жінка одна пішла до води й більше не повернулася. Те, що 31-річної відпочивальниці так і немає, вранці помітили її знайомі. Вони звернулися до правоохоронних органів, котрі, у  свою чергу, залучили до пошуку працівників групи водолазних робіт Управління ДСНС України у Чернівецькій області. До прибуття водолазів тіло загиблої із річки Дністер підняло на берег місцеве населення. Жінка була вже без ознак життя. Потопельницю направили на судово-медичну експертизу міста Сокиряни. Про це повідомляє прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області.

14 липня у селі Зарожани Хотинського району в ставку місцеві жителі виявили тіло чоловіка, 1963 року народження. Люди власними силами підняли тіло потопельника на берег. У подальшому його направили на судово-медичну експертизу міста Чернівці для встановлення точної причини смерті.

З початку року у Чернівецькій області вода забрала життя уже 13 людей. Фахівці Служби порятунку вкотре нагадують громадянам бути обережними під час відпочинку та купатися тільки у тих місцях, де чергують рятувальники, котрі зможуть вам прийти на допомогу у разі небезпеки.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.