У Чернівцях фура збила інспектора і повезла його на капоті

Дивовижний виклик надійшов на 102 у Чернівцях. Дзвонив інспектор Укртрансбезпеки і викликав він поліцію з капоту фури, що їхала трасою. З’ясувалося, інспектор зупинив вантажівку, але водій раптово рушив. Інспектор не встиг відскочити. Тож мчав на капоті 5 кілометрів. Звідти і викликав поліцію. Усе зафільмував реєстратор автівки, що рухалась повз.

Машину з Дніпра, що везла курятину на завод на Буковину, працівники “Укртрансбезпеки” зупинили, щоби перевірити законність вантажу та можливість перегрузу. 58-річний водій зупинився перед вагами, однак коли інспектор підійшов, раптово рушив. “Водій раптово дав задній хід і без попереджень натиснув на акселератор. Так що в мене не було можливості відскочити ні вправо, ні вліво” – пояснив старший державний інспектор. З людиною на бампері водій доїхав до найближчої заправки, де зупинився і спробував утекти.

Колеги інспектора, що їхали за фурою, викликали поліцію. “Патрульні поліцейські, які прибули на місце події, виявили цього водія і склали на нього адміністративні матеріали за вчинення дорожньо-транспортної пригоди і залишення місця ДТП. На місце викликали слідчо-оперативну групу”, – повідомила речниця патрульної поліції в Чернівецькій області Юлія Доліба. Однак потерпілий інспектор писати заяву відмовився. “Я не отримав тілесних ушкоджень, тому не було сенсу тягнути цю людину на кримінал. Нехай це буде на його совісті”, – пояснив Ключевський.

Інспектор уже повернувся на робоче місце, а столичне керівництво за ризик для життя збирається його преміювати. А для всіх співробітників готує тренінг, як діяти у таких випадках. “Буде проведено додаткове навчання, будемо попереджати і мінімізувати такі ризики, приймати штрафні санкції по відношенню до перевізника”, – пообіцяв тимчасовий керівник “Укртрансбезпеки” В’ячеслав Дідківський. Там додають, що мотиви водія лишаються незрозумілими, адже з вантажем у підсумку виявилося все добре – і за документами, і за вагою. В поясненні чоловік написав, що в нього раптово стався розлад шлунку.

Кореспондент ТСН Алла Пасс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.