Чернівцям – 610 років (програма заходів)

Заходи до 610-ї річниці з Дня першої письмової згадки про Чернівці

4 жовтня

о10.00 – Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Осіння пектораль талантів» (Будинок офіцерів)

о 16.00 – IV Всеукраїнське триєнале «Український фолькмодерн-2018»

(Центр культури «Вернісаж» вул.О.Кобилянської,53)

5 жовтня

15.00 – святковий концерт «Мій край-моя святиня» (Садгора, площа перед мистецьким центром)

12.00-14.00 – кубок  міста Чернівців з шахів серед школярів (Ратуша, каб.105)

17.00 – спільний молебень «За мир.За Чернівці»  (Театральна площа)

6 жовтня

12.00 – урочисте відкриття Дня міста (Ратуша)

10.00 – 20.00 – виставка –продаж хлібобулочних та кондитерських виробів (Центральна площа)

14.00 – презентація святкового торта від чернівецьких кондитерів та пригощання городян та гостей міста (Центральна площа)

10.00 – 20.00 – виставка-продаж виробів народних ремесел та продуктів бджільництва (площа Пресвятої Марії, вул.Шкільна)

10.00 – 19.00 – «Чернівецький фортель» ярмарок hand-made, майстер-класи, фотозона (вул.О.Кобилянської)

10.00 – 22.00 – «Ресторація просто неба» (площа Пресвятої Марії)

10.00 – 19.00 – свято ковальської майстерності (площа Пресвятої Марії)

10.00 – чемпіонат м.Чернівців з шахів (бліц) (шаховий клуб «Біла тура», Проспект незалежності ,86-г)

10.00 – кубок м.Чернівців зі стрільби з лука серед кадетів та молодших кадетів (вул.Б.Хмельницького ,47-а)

13.00 – 17.00 – фестиваль гуцульської культури (площа Театральна)

12.00 – 17.00 – дитяче містечко» (великі шашки, батут, ігротека з подарунками, танці, святкова лотерея) (площа Філармонії)

12.00 – 19.00 – технічна школа робототехніки «Lego» (конструювання, програмування роботів) (вул.О.Кобилянської, біля музею)

13.00 – 15.00 – дитяче свято від Львівської майстерні шоколаду «Шоколадний face-art» (вул.О.Кобилянської)

13.00 -13.30 – показ моделей одягу від модельної агенції «New Models» (вул.О.Кобилянської)

13.30-15.30 – показ від українських дизайнерів «Charity Fashion Weekend» (вул.О.Кобилянської)

10.00 – чемпіонат міста Чернівців з настільного тенісу (ФОК «Олімпія», вул.С.Воробкевича, 6)

10.00 – фінал Чемпіонату України з велосипедного спорту МТБ (крос-кантрі, шор-трек) (міжнародна траса «Суперкрос», вул. Руська, 226-г)

10.00 – виставка творчих робіт та майстер-клас для маленьких чернівчан «Чернівці-місто моїх мрій» (вул.О.Кобилянської – вул.М.Гоголя)

12.00 – день відкритих дверей «Одруження на Панській» (Палац урочистих подій)

12.00 – Концерт за участю учнів та викладачів музичної школи №2 «Музика осені» (вул.О.Кобилянської ,36)

13.00 – товариський матч з футболу «Національна збірна України» (ветерани) – «Легенди буковинського футболу»(ветерани) (стадіон «Буковина»)

13.00 – 15.30 – презентація Дитячого інклюзивного мистецького фестивалю «Наш чудовий Сонце світ» (Центр «Chernowitz-Чернівці»,вул.Б.Хмельницького, 68)

16.00-18.00 – благодійна акція «Подаруй дитині життя» (Центральна площа, біля пам’ятника Т.Шевченка)

15.00 – виставка-презентація портфоліо Бориса Савельєва «Czernowitz 1978-2008» («Steinbarg galleri&café», вул. Університетська,11)

16.30 – презентація стінопису «Місто на долоні» (мистецький перфоменс) (Центр «Chernowitz-Чернівці»,вул.Б.Хмельницького, 68)

17.30-18.30 – «Переберія статуї Європи» (вул.О.Кобилянської,5, «Панська ґуральня»)

17.00 – виступ струнного квартету «Chernowitzer» (Центр культри «Вернісаж», вул.О.Кобилянської,53)

17.00 – Концерт переможців різних років Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута» (Соборна площа)

18.30 – вистава  театру з Коломиї «Соломія» «Що таке жінка?» (Центр культури»Вернісаж», вул.О.Кобилянської,53)

20.00 – святковий концерт (Соборна площа)

21.00 – вогняне шоу, театр «Тіні вогню» (площа Пресвятої Марії)

7 жовтня

10.00 – 20.00 – виставка –продаж хлібобулочних та кондитерських виробів (Центральна площа)

10.00-20.00- виставка-продаж виробів народних ремесел та продуктів бджільництва (площа Пресвятої Марії, вул.Шкільна)

10.00-22.00 – «Ресторація просто неба» (площа Пресвятої Марії)

10.00-19.00 – «Чернівецький фортель» ярмарок hand-made, майстер-класи, фотозона (вул.О.Кобилянської)

13.00 – фінал Кубку м.Чернівці з футболу (стадіон «Буковина», вул.О.Гузар, 1)

11.00 – IV етап Чемпіонату України з автомобільного спорту серед юніорів (автокрос) (міжнародна траса «Суперкрос», вул.Руська, 226-г)

12.00-16.00 – «Дитяче містечко» (великі шашки, батут, ігротека з подарунками, танці, святкова лотерея) (площа Філармонії)

12.00 – Турнір інтелектуальних ігор «Брейн-ринг» на Кубок міста Чернівців (дворик Ратуші)

12.00-19.00 – технічна школа робототехніки «Lego» (конструювання, програмування роботів (вул.О.Кобилянської, біля музею)

12.00 – чемпіонат України з футболу серед дитячо-юнацьких спортивних закладів сезону 2018-2019 (1 ліга), КБУ «ДЮСШ з футболу м.Чернівці»-ДЮСШ-1, м.Хмельницький (стадіон «Мальва» вул.Галицький шлях,1)

12.00 – культурно-розважальна програма «Щаслива країна» (Площа «Водограй», мікрорайон Гравітон)

13.00-15.30 – презентація Дитячого інклюзивного мистецького фестивалю «Наш чудовий Сонце світ» (Центр «Chernowitz-Чернівці»,вул.Б.Хмельницького, 68)

14.00 – концертна програма «Душа завжди вертає в Чернівці» (Парк «Жовтневий»)

15.00 – регіональний конкурс рок-музики «Відродження-2018» (Соборна площа)

16.00-18.00 – фестиваль технічних видів спорту «Аркан-2018» (площа Філармонії)

19.30 – Dj Patrick Ouseh , лазерне шоу (Соборна площа)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.