Іван Мунтян: «Новодністровськ – це дзеркало влади»

Іван Мунтян: «Новодністровськ – це дзеркало влади»Учорашні вибори міського голови Новодністровська коментує голова обласної організації партії ВО «Батьківщина» Іван Мунтян.

«Попри те, що влада заявляє про впевненість у своїх силах, дії влади свідчать про зовсім протилежне. Впевнені в собі люди не займаються підкупом виборців і тим більше – їх залякуванням. А факти і підкупу, і залякування були зафіксовані вчора під час волевиявлення новодністровців. Наглядачі, які записують працівників основного підприємства «міста енергетиків», що прийшли на виборчі дільниці, і продуктові набори з портретом кандидата від влади – це «кнут і пряник» влади. Замість реальної роботи – підкуп і залякування вже стали традиційними для Партії регіонів, яка зараз править у країні й області. Тож Новодністровськ став тим дзеркалом, у якому відображена нинішня влада у всій її «красі».

Про це повідомляє прес-служба обласної організації партії ВО «Батьківщина».

0 thoughts on “Іван Мунтян: «Новодністровськ – це дзеркало влади»

  1. Ванюша, ти хоч коли небудь сам у дзеркало дивишся? Ти ж на посаду голови обласної організації партії ВО «Батьківщина» проліз завдяки – підкупу і залякуванню. І ти свиняче рило ще можеш когось у цьому звинувачувати? Що ти зробив щоб виграв Панчишин? Ти навпаки все зробив (точніше нічого не робив)щоб виграв Мельник. ІУДА

  2. Новодністровск це зеркало опозиції, яке показало наскільки вона беззуба. не змогла огородити виборця від залякування та підкупу. Від кнута та пряника. А чи потрібна нам така опозиція ? І це в Західній Україні !!! Це в місті де відібрали пляж, дитячий санаторій, де тариф на воду один з найвищих в Україні, довіра до представника ПР більша ніж до кандидада якого підтримали провідні опозиційні сили !

  3. Про, які партії ви розмовляєте????? До тих пір будуть вас всіх називати бидлом всі від папая до мунтяна поки самі не почнете думати головою а не д…у.

  4. Люди добрі , про що ви тут базікаєте . Вибори в місті виграв Панчишин. І це доказуємо. Зверніть увагу на те як проголосували на трьох дільницях. Перша школа різниця між Мельником та Панчишиним 14 голосів, спорткомлекс 26 голосів , музична школа 63 голоса. А тепер зверніть увагу яка різниця в гімназії 292 голосів. Ви думаєте випадково. Ні. За цю дільницю війна почалась ще до виборів. Дроздові пообіцяли посаду начальника відділу освіти та немалу суму грошей. Головою в гімназію вона оберає Загороднюка і пропонує йому половину від запропонованої їй суми. Тому вони і буле двох на дільниці. Запитають то з двох. Панчишин про це знав тому і намагався заміните Загороднюка. Біля 14 «С» стояв бусік де кожному видавали заповнений бюлетень а Шевчишин відмічав хто прийшов. Панчишин це доведе в суді і тоді вам прихвосні ПеРдуновські всім каюк. Дроздова ще та … РЕДАГОВАНО. Ти краще Люда згадай хто тебе директором садочку поклав.

  5. Коли людей залякують на робочих міцях, лякая втратою роботи (де в семьї з 2-4 чоловік один годувальник)- що би Ви робили? В місті офіційне безробіття 500 чол., не офіційне – 2000-3000 чол. А саме цінічне це те, що ця піар компанія робиться за рахунок держаних компаній.

  6. Дроздова дійсно ….. (РЕДАГОВАНО!) Побачим що з нею буде дальше….

    АДМІН: вкотре повторюю: нецензурщина, образи будуть видалятись! поводьте себе культурно і не засмічуйте сайт!

  7. Шановний пан Мунтян. Вибори в Новодністровську Панчишин виграв не дивлячись на ті результати які оголосила проститутка-Дроздова. Ви подивіться скільки голосів Панчишин набрав 2 червня і скільки 3 роки назад. 2 червня люди показали що в нього ще більше прихильників. А то що Мельник набрав більше то це вам так званій опозиції тільки мінус. Вам не цікаве наше місто. І не тільки наше місто а аналізуючи вашу роботу вам і область до лампочки. Не знаю куди тільки дивиться ваше керівництво. Якби ви хотіли перемоги Панчишина ви б буле в нашому місті кожен день як це робив Папієв. Ви допустили фальсифікацію на скандальні дільниці. Панчишин залишився сам на сам з виродками регіоналами. В нього не було від вас підтримки. Що він міг зробити проте голови комісії якщо той його не пускав на дільницю. Що він міг зробити проти людини яка скрутила йому руки та ображала його словами? Чому ви не допомогли Панчишину усунути голову комісії? Ви подивіться на нашого Манаскурова. Він вже давно з ПеРдунятами. Що ваш Лутчак робить в БЮТ. Та він давно продався регіоналам. Так само як і ви пан Мунтян. Люди в нашому місті не вірять Опозиції як це було раніше. Де пан Яценюк з своїм Фронтом, де Кличко з Ударом чи де Тягнибок з Свободою. Їх у нас в місті немає. Тому що місцеві керівники цех осередків вирішують свої шкурні інтереси. А Панчишин він молодець пішов сам проте влади. А ви пан Мунтян криса. Невже ви не могли поставити на місце того голову комісії. Чому Панчишин не подає на нього скаргу про нанесення тілесних ушкоджень. Всі ж бачили як він перешкоджав роботі журналістів. Як він вибивав у них з рук відео камери, як скручував руки Панчишину. І ви кажете що Новодністровськ став дзеркалом влади. Новодністровськ це ваше відображення. Тьху на вас.

  8. приїхали три по-а зі столиці і привезли афериста на посаду міського голови, а ви місцеву опозицію спитали,Дорогенькі "народні депутати" просрали вибори,тепер плачитесь, що Вам влада помішала.Ми так зрозуміли що вашій шайці головне піар.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.