Правий сектор Буковини назвав кандидатів у виконком, яких радить підтримати

Правий сектор Буковини назвав кандидатів у виконком, яких радить підтримати Правий Сектор Буковини назвав своїх кандидатів в члени виконкомів міста Чернівці, яких вважає доцільним підтримати.

\”Правий Сектор Буковини вважає доцільним підтримати наступних громадян в члени виконкому міста Чернівці: Блінов Павло (вища освіта); Обшанський Сергій (вища освіта)\”, – йдеться у їхньому повідомленні.

Раніше вони вже повідомляли, що радять підтримати:
– Виконком Чернівецької міської ради – Павлюк Еміль, вища освіта;

– Виконком Шевченківської районної ради міста Чернівці – Жугаєвич Олександр, вища освіта;

– Виконком Першотравневої районної ради міста Чернівці – Пасічник Роман, вища освіта.

З усіма пропозиціями та питаннями вони радять звертатись до координаторів організації.

0 thoughts on “Правий сектор Буковини назвав кандидатів у виконком, яких радить підтримати

  1. Що відбувається? Призначили секретарем МР регіонала Кушнірика, директором самого потужного коммунального підприємства на Калинівський ринок теж призначають регіонала-КГБіста, кадрові питання вирішує Урсулян, теж регіонал. Федорук у всіх ЗМІ піарить регіонала і запевняє громаду, що Кушнірик фахівець. В різні установи призначають колишніх регіоналів!!! Ганьба!!! Дурять усіх! Не вже у колишньої опозиції не має відповідальності перед загиблими хлопцями, перед громадою. Куди дивляться ті хто знищив режим? Люстрація тільки на словах!

  2. Єміль Павлюк завжди критикував злочинні дії Федорука, викривав корупційні схеми на Калинці, захищав підприємців в судах і зрозуміло чому піднявся галас! Федорук кістьми ляже аби не допустити його до виконкому, бо бін досвідчений і не дасть робити якісь махінації – ніколи мовчати не буде! Правий сектор не ведіться на провокації!

  3. Якшо ви принципова людина і наметі щось змінити, чому ви піддалися паніці і не висуваєте до чернівецького міськвиконкому борця з режимом та того, хто завжди воював з колишнім царем міста викриваючи федоруковсько-ринжукові корупційні схеми та крадіжки з бюджету? Єміль Павлюк завжди критикував злочинні дії Федорука, викривав корупційні схеми на Калинці, захищав підприємців в судах і зрозуміло чому піднявся галас навкруг його персони! Федорук кістьми ляже аби не допустити його до виконкому, бо бін досвідчений і не дасть робити якісь махінації – ніколи мовчати не буде! Федоруку потрібен ручний виконком!

    Правий сектор, не ведіться на провокації!

  4. Де вони навчалися? Додаток до диплому треба бачити. Де працювали? Які навички роботи у державних органах.И після цьго…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.