Папієв і його сім\”я спробували знову захопити Драчинці. Люди не дали.

Папієв і його сім\"я спробували знову захопити Драчинці. Люди не дали.Артем Семенюк вчора з\”явився у Драчинцях. Він спробував повернути собі владу над людьми, хотів прибрати охорону і забрати добро.

Люди не дали і попередили його про кару, якщо надалі він спробує залякувати українців у Драчинцях. Самооборона взяла драчинецьке добро під охорону до вирішення питання про прозоре походження коштів, за котрі було придбано індюшатники, переробні заводи, нерухомість, дорогі авта. Семенюк зник у невідомому напрямку

0 thoughts on “Папієв і його сім\”я спробували знову захопити Драчинці. Люди не дали.

 1. Пільгові губернаторські індики, або поки йде революція.

  ТзОВ Драчинецьке 1, розташоване за адресою: 59353, Чернівецька обл., Кіцманський р-н, с. Драчинці, код ЄДРПОУ 32859086 орієнтовно на протязі кінця 2013року ввезло з Нідерландів на територію України та змонтувало у себе на фермі «Птахопереробне обладнання для лінії продуктивністю 500-600 голів індиків за годину (цех по забою та обробленню індиків)» . З огляду на те, що на Буковині побудований та запущений в експлуатацію ще один цех, або лінія по переробці сільгосппродукції, цю подію можна виключно вітати. Так, але якби не деякі деталі діяльності цього ТзОВ. Справа в тому, що з цієї імпортної операції не було сплачено до бюджету України жодної копійчини! Ані 10% мита, ані 20% ПДВ. Є така собі Постанова КМУ від 14.05.2008 року №444 «Питання ввезення на митну територію України енергозберігаючих матеріалів, обладнання, устаткування та комплектуючих». Так ось цей переробний цех був ввезений на Україну під зазначену Постанову Кабінету Міністрів України.
  Орієнтовна сума платежів несплачених до бюджету України ТзОВ Драчинецьке 1(власник де-факто – Папієв М.М.) складає близько 9 000 000 (так – дев’ять мільйонів) гривень України.
  Всім відомо, що де-факто засновником та власником ТзОВ Драчинецьке 1 є Папієв М.М., голова Чернівецької ОДА. Мабуть вже всі мешканці області чули солодкі промови Папієва М.М. про соціальні програми Президента, вчасні виплати всім верствам населення заробітних плат, пенсій та стипендій. Та невже не знає голова Чернівецької ОДА, що всі ці виплати здійснюються за рахунок сплати податків всіх видів до бюджету країни? А окрім цього, з цих же податків сплачується заробітна плата правоохоронцям, міліціянтам, не повірете, працівникам «Беркуту»!!!
  І як же ж так пан Папієв М.М. обділив бюджет України на сотні тисяч, а то і мільйони гривень?
  Дана інформація має стати підставою для детального розслідування як з боку депутатського корпусу Чернівецької обласної ради, так і правоохоронних органів краю.
  І на останок. Автор Олег Климчук в своїй статті «444» законных способа не платить НДС и ввозную пошлину для энергосберегающего оборудования» в якості підсумка зазначив: Нюансов касательно Постановления № 444 более чем достаточно. Однако сказать, что это не возможно для компаний без политической прослойки нельзя. Цена вопроса это более 20 % стоимости импортируемого товара, за которую возможно стоит и побороться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.