Новопризначений губернатор Романів написав заяву про відставку (ДОКУМЕНТ)

Новопризначений губернатор Романів написав заяву про відставку (ДОКУМЕНТ) Сьогодні зранку активісти Правого сектору і Народної Самооборони Буковини зібралися під будинком з левами з вимогою відставки новопризначеного губернатора Михайла Романіва.

Активісти заявили, що він раніше він вже був губернатором, і \”всі знають, що він зробив\”. Окрім того, під час масових вбивств людей у Києві, Романів стояв осторонь цього, не висловлюючи свою позицію.

Згодом, під тиском громадськості, губернатор, який вже навіть встиг провести апаратну нараду, був змушений написати заяву про відставку. Після цього він зібрав свої речі і покинув приміщення ОДА.

Новопризначений губернатор Романів написав заяву про відставку (ДОКУМЕНТ)

0 thoughts on “Новопризначений губернатор Романів написав заяву про відставку (ДОКУМЕНТ)

 1. Питання до Турчинова, чому він це зробив? По чійому "проханню"? Блювати хочеться.

 2. За інформацією джерел Цензор.НЕТ, кандидатуру Романіва на пост голови Чернівецької ОДА лобіював Віталій Кличко.

  Здаэться це був не Кличко, вын взагалы може щосб лобыювати? Це був кролик ы ко.

 3. Надія України і народу тільки на Правий сектор. гнати в шию в.о п.

 4. а с кем экономику подымать будите? Может стоит браться за дело а не за оружие? за какие шиши будите отдавать долги.
  ейййй остановитесь!!!!! нам нужно чем поскорее взяться за экономику не смотря "какого цвета шапка". к какого бюджета получим дотацию?

 5. Романів порядна людина і зрозуміло, що він не влаштовує Яценюка, Федорука та Бурбака, які мріять повернути свій вплив. Вони на хвилі революції, "під шумок", створили Чернівецьку Самооборону, і саме підконтрольних самооборонівців, як собак, вони спустили на нового губернатора, аби навести колот. В.О. президента України, Олександр Турчинов призначив Романіва, і фактично узяв відповідальність на себе. Крапка.

  Жах, як поводили себе під час Віче ці молодчики, які себе називають Правий сектор – це якісь нелюді. А таких, як Маловажний необхідно терміново посадити у психушку, воно знищує віру у світлу ідею Майдану та паплюжить світлу пам'ять загиблих. Ця потвора навіть не була на Майдані під час бурхливих подій і не розумію чому про це не написав жоден журналіст! Кому це вигідно? Люди схаменіться!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.