Буковина вимагає для Попеску і Божеску кари за зраду

Буковина вимагає для Попеску і Божеску кари за зраду На Буковині відбулося об’єднання румуномовних патріотів з україномовними. Об’єднавчим центром для них стали Іван Попеску та його помічниця Ауріка Божеску.
Попеску – депутат верховної ради від партії регіонів. А Божеску – депутат обласної ради від цієї ж злочинної партії.
Чашу терпіння патріотам переповнило те, що Іван Попеску, який разом зі своєю помічницею Божеску вже десятиліттями зраджують народи Румунії і України, знову були помічені біля Петра Порошенка.
Люди обурені. Вони кажуть, якщо Порошенко не покарає зрадників, а навпаки їх приластить, то на Буковині будуть нові Майдани.
Зрадники будуть покарані.
(Фото buknews)

0 thoughts on “Буковина вимагає для Попеску і Божеску кари за зраду

 1. ГОЛОВУЮЧИЙ. Прошу до слова народного депутата Попеску. Підготуватися народному депутату Шаповалову.

  13:06:41

  ПОПЕСКУ І.В.

  Дякую. Попеску, Чернівецька область.

  Шановний головуючий, шановні колеги, stimați alegatori!

  Напередодні Президентських виборів у Чернівцях керівництво міжрегіонального об'єднання "Румунська спільнота України" мала зустріч з Петром Порошенко, якого згодом 25 травня було обрано Президентом нашої країни.

  Уже завтра в цій залі п'ятий Президент незалежної України складатиме присягу Українському народові – громадянам усіх національностей.

  І сьогодні я хотів би поінформувати вас про ті проблеми, які обговорювалися під час тієї зустрічі. Вони були пов'язані, насамперед, зі шляхами деескалації та мирного врегулювання громадянського конфлікту, стабілізації соціально-політичної ситуації та економічного розвитку країни. В центрі уваги були міжнародні відносини, національно-культурний розвиток традиційних національних меншин, і, зокрема, румуномовного населення.

  Претендент на посаду Президента України запевнив, що буде вживати конкретні заходи щодо подолання кризи, прискорення процесу європейської інтеграції та лібералізації візового режиму з ЄС.

  В той же час, відповідаючи на питання, Петро Порошенко запевнив, що національні меншини будуть захищені відповідно до Рамкової конвенції Ради Європи про захист прав національних меншин, Європейської хартії регіональних мов та мов меншин, обов'язково буде збережена існуюча мережа освіти, мовлення національних меншин тощо.

  Також будуть докладені зусилля для поліпшення міждержавних відносин між Україною з Румунією та Республікою Молдова для запровадження режиму малого прикордонного руху між прикордонними районами України та Румунії, та відновлення роботи пунктів перетину кордону, зокрема, у селищі Красноїльськ, с.Дяківці та інші.

  Майбутній Президент України також запевнив румуномовну спільноту, що не дозволить утисків по відношенню до нашої традиційної канонічної церкви.

  Це було обіцяно. Вибори пройшли.

  Абсолютна більшість румунської спільноти України, які й більшість тих, хто приймав участь у голосуванні, проголосували за Петра Порошенка, який, до речі, як і ми, володіє румунською мовою.

  З завтрашнього дня Петро Олексійович стане Президентом України.

  І з його вступом на посаду у нас з'являється надія, що нарешті, вперше в цьому році, будуть докладені реальні зусилля для мирного врегулювання кризи, щоб громадяни України не гинули на території своєї держави, щоб матері перестали хвилюватись за своїх мобілізованих дітей, щоб ніхто не був принижений або змушений був асимілюватись.

  І нехай Господь Бог дає мудрість та силу Президенту для досягнення миру, спокою, стабільності, і щоб кожен відчував, що новий Президент створює всі умови для того, щоб кожен громадянин України відчув себе захищеним.

  Doamne-Ajută! Și Trăiască Neamul!!!

 2. COMUNICAT
  Sâmbătă, 7 iunie a.c., participând la acțiunile legate de inaugurarea oficială a noului Președinte al Ucrainei, Vice-președintele Adunării parlamentare a Consiliului Europei, Dr. Ion Popescu, l-a felicitat pe Petro Poroșenko cu alegerea acestuia în calitatea de Președinte al Ucrainei, asigurându-l și în continuare de sprijinul membrilor Uniunii Interrgionale „Comunitatea Românască din Ucraina„ în toate acțiunile legate de integrarea europeană și instaurarea în Ucraina a standardelor europene în domeniul protecției drepturilor omului și minorităților naționale.
  Pe parcursul zilei Dr. Ion Popescu a avut mai multe intervederi neformale.
  Cu Secretarul General al Consiliului Europei, Thorbjørn Jagland,
  vice-președintele APCE I.Popescu a discutat formele de colaborare între delegația Radei Supreme a Ucrainei și CE, precum și căile de depășire a conflictului armat din estul țării.
  Cu Președintele României, Trăian Băsescu, Președintele Uniunii Interrgionale „Comunitatea Românască din Ucraina„ Dr. Ion Popescu a discutat despre problemele românilor din Ucraina și, în special, despre necesitatea păstrării rețelei existente a școlilor cu predare în limba română și dreptul la reprezentarea politică a minoritarilor autohtoni în organele locale și centrale de stat, precum și ajutorul acordat de către România Ucrainei în procesul apropierii Ucrainei de UE.
  În discuția avută cu Președintele Republicii Moldova, Nicolae Timofti, deputatul român din parlamentul Ucrainei a abordat problema necesității consolidării eforturilor populației românofone din Ucraina în baza unității lingvistice și culturale. A fost menționată și solidaritatea între Ucraina și Republica Moldova în procesul de integrare europeană.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.