Губернатор Ванзуряк отримав мобілізаційне розпорядження

Губернатор Ванзуряк отримав мобілізаційне розпорядженняГолова Чернівецької ОДА Роман Ванзуряк отримав мобілізаційне розпорядження з вимогою у випадку мобілізації прибути до Глибоцького військкомату.

\”Люди обурюються, мовляв чому мобілізаційні розпорядження не отримують чиновники, їх діти? Цим Вони мотивують перекриття доріг. Так, вони мають рацію. Якщо влада говорить про чесну і справедливу мобілізацію то першими такі мобілізаційні розпорядження повинні отримати ми. Я своє отримав. І тому закликаю всіх буковинських чиновників, депутатів, представників місцевого самоврядування, місцевих авторитетів сходити до свого військомату і отримати свої мобілізаційні розпорядження. Бо іноді чиновникам \”забувають\” їх вручити… Я думаю, що після такого кроку ми маємо моральне право вести діалог з мітингувальниками і робити необхідні кроки по відношенню до тих, хто штучно підігріває ситуацію в Чернівецькій області\”, – написав Ванзуряк на своїй Facebook-сторінці, пише molbuk.ua.

Джерело: МБ

0 thoughts on “Губернатор Ванзуряк отримав мобілізаційне розпорядження

  1. А також у чиновників буває, що якщо і вручили це не значить мобілізований, що хтось з низ "забуде зявитися" куда треба і коли треба… і нічого їм не буде, а наші хлопці мають померати "героями" яких чиновники забудуть через пару місяців… всіх туда на передову!!!!, а не хлопців 18-річних яких достатньо вже померло в Чернівецькій обл.

  2. Груба маніпуляция. Чому ці кнури нє ідуть обороняти Украïну? Дітей з найбіднишіх сімей посилають під кулі…Ганьба цеі олігархічний владі?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.