Европа нам не допоможе

Европа нам не допоможеНаш власний кореспондент Ростислав Демчук передає з Брюсселя:

-Стали відомі ще одні подробиці переговорів у режимі \”тет а тет\” під час останнього саміту Україна – ЄС
Про те, що Україна пообіцяла зняти заборону на експорт української деревини нам відомо. Ми трохи пообурювались і замовкли.
А ось сплила ще одна деталь цього саміту. Україна розгляне питання про прийняття та розміщення на своїй території біженців з Сирії. Йдеться про квоту біженців, які б мали прийняти у себе Нідерланди. Таким чином, на думку європейських лідерів, це б допомогло прискорити ратифікацію Угоди про асоціацію в Нідерландах та одержання Безвізу для українців.
Як стало відомо, мінюст України дав згоду для ухвалення такого рішення.
Рівень цинізму у європейців і нашої влади зашкалює. Приймати сирійців у той час як у нас залишаються необлаштованими тисячі біженців з Донбасу. Скажіть, це відповідально?

0 thoughts on “Европа нам не допоможе

  1. Народ почав обурюватися і пішли відмазки, що це особиста думка заст.міністра Пєтухова! Якщо нас європейці мають за дурнів, це ще можна якось …., але наш президент робить і виставляє нас повними дурнями!!! А ми мовчимо??? І дамо йому це робити ще на протязі 2,5 роки??? Може змінимо думку про нього і визначимося не на його користь, бо виглядає все надто погано!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.