На Бессарабії за голос пропонують 150 гривень!

На Бессарабії за голос пропонують 150 гривень!Мені як кандидату в депутати до Верховної Ради України,з достовірних джерел надійшла інформація, що в 204 виборчому окрузі (Сокирянський, Кельменецький, Хотинський і Заставнівський райони) здійснюється прямий підкуп виборців, а саме в кожному селі є декілька людей які ходять по оселях і пропонують 150 гривень за голос. Щоб отримати ці гроші, людина повинна дати свої паспортні дані,копію ідентифікаційного коду і поставити свій підпис в графі на підтримку відповідного кандидата. Цей підпис нібито буде гарантією того, що виборець проголосує за потрібного кандидата.
Я, як кандидат в депутати і юрист хочу попередити цих осіб, які займаються порушенням закону, що такі дії підпадають під статтю 157 ч.3 Кримінального Кодексу України і тягнуть за собою позбавлення волі до 12 років тюрми. Я розумію і знаю, що зараз важке життя, але перш чим іти на такий тяжкий злочин, подумайте про себе і свою родину, і чи ці кошти вартують такого позору і тюрми. Дуже прошу будьте мудрими і не йдіть на такі пропозиції.
Також хочу повідомити Вам, що в моєму розпорядженні знаходяться прізвища тих людей які проводять підкуп виборців. На даний час ми займаємося збором інформації і відповідних письмових доказів, щодо підкупу виборців, після чого передамо ці документи правоохоронним органам.
Якщо Вам відомі або будуть відомі факти підкупу виборців прошу телефонувати за тел.: 0503702290
(Далі буде.)

Панчишин Руслан
кандидат в депутати
по 204 виборчому округу.

0 thoughts on “На Бессарабії за голос пропонують 150 гривень!

 1. Бессарабці, вас дурять: за кожний голос дають по 500 гривень. Ті, хто роздає гроші, крадуть по 350 гривень. Не дайте себе обікрасти. Вимагайте по 500 гривень за кожен голос.

 2. Гроші роздає Папай….

 3. ЗАТЯМИЛИ. НЕ ПО 150 А ПО 500. ВИМАГАЙТЕ ПРАВИЛЬНОГО РОЗРАХУНКУ.

 4. А Руслан самый честный? Посмотрите его декларацию, (в котороой только а авто Порш Каен и Мерс и то в аренде, общий доход не больше 5 тыс грн в мес и то это м родственниками… вранье одно… )она есть в свободном доступе на сайте ЦВК а именно ввв.cvk.gov.ua/pls/vnd2012/WP407?pt001f01=900&pf7201=68
  и поймете, кто врет а кто нет….

 5. Басарабяни і задурно проголосують за партію ригоаналів…Вони ніколи не були патріотами своєї держави.

 6. Вот що робить тільки згадка про Каденюка. Якби він не висунувся ніхто би грошей не роздавав. Всі хто отримав по 150 гривень дякуйте КАДЕНЮКУ!

 7. Люди будьте мудрими!Вибори-це остання надiя!

 8. Люди добрі, це ви не голосуєту за дитину – ви голосуєте за Партію Регіонів. А дитину безсовісно підставили, він не винний!

 9. На кожній дільниці роздають гроші у підтримку Семенюка на дільниці с.Новоселиця Кельменецького району мати сільського голови з Ткачук О.В.(працівник ДДУ) в кожній хаті тільки правоохоронні органи нічого не бачать.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.