В ПР практично визнали перемогу Федорука та Фищука

В ПР практично визнали перемогу Федорука та ФищукаГолова виконкому Чернівецької обласної організації Партії регіонів Матвій Куцак про попередні результати.

– Я задоволений результатом, який отримала ПР на Буковині, – сказав М.Куцак. – Порівняно з попередніми виборами ми зробили крок уперед і набрали більше голосів буковинців, ніж раніше. Відзначу успіх «УДАРУ», а перше місце «Батьківщини» не стало несподіванкою, бо вона завжди мала високий рейтинг.

Що ж до мажоритарних округів, то перемога Федоряка і Семенюка є величезним їхнім досягненням. Обидва на своїх округах набрали більше 60% голосів зі значним відривом від конкурентів.

На мою думку, Михайло Бауер мав перемогти і став би достойним представником Буковини у Верховній Раді. Але десь недопрацював, щось зробив невдало. Те ж стосується і Михайлішина, який стрімко наростив рейтинг, люди йому почали довіряти, бо багато встиг зробити для міста.

Виборча кампанія пройшла потужно, але було дуже багато негативу. Зазначу, що жоден з кандидатів від ПР не дозволив собі жодного негативу чи паплюження своїх конкурентів. Натомість у мене набралося 200 сторінок порушень наших конкурентів.

Джерело та світлина Молодий буковинець

0 thoughts on “В ПР практично визнали перемогу Федорука та Фищука

 1. ЯК МОЖНА БУТИ ЗАДОВОЛЕНИМ КОЛИ НЕ ПОЛУЧАЕШ ЗАДОВЛЕННЯ ГРІХ ТАЙ СМІХ

 2. У МОЕМУ СЕЛІ ТРИ РАЗИ ПО 150 ГР РОЗНОСИЛИ ПО ВСЬОМУ СЕЛІ В ЗАСТАВНІВСЬКОМУ РАЙОНІ С ЧУНЬКІВ

 3. Михайло твій ПРОВАЛ атак і повино було бути через ТВОГО компаньона ТАРАНГУЛ ми попереджували рік тому назад але як Тарангул так і ти не зразуміли Цей твій ГАНЕБНИЙ ПРОВАЛ І Є НАШ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОДАРУНОК В ТВІЙ день народження ПОЗДОРОВЛЯЄМО

 4. Молодці буковинці. Бауера на пенсію внуків нянчити,голову ПРдунів в області у відставку. Басарабії і Заставні велика ганьба.

 5. Михайле Йозефовичу, триматеся.
  Ви за рік своєї роботи зробили для району більше, ніж Фищук за 6 років. Немає Вашої вини в тому, що Унгурян Вас зрадив і підробив результати . Ми все одно на Вашому боці. Ті, кому Ви зробили добро – завжди за Вас.

 6. Марія яка ви наівна жіночка Бауер це ТУШКА ІЗ ТУШОК ЦЕ ПОЛІТИЧНА ПОВІЯ СКІЛЬКИ ВІН ПАРТІЙ ПОМІНЯВ так порядні чесні високоморальні люди не роблять

 7. До пономаренко: Спріться подарунки роздавати! Будеш мати кращий – вже шукай роботу.

 8. Правда про все що пишуть про освіту— Пройшов Бауер в 2010 році почав пити гуляти людей лякати взяв до себе нездару Паскаря Тільки з приходом поміркованоі Тарангул яку я добре знаю ще по роботі у Юності Буковини почали створювати реабцентр багатопрофільний ліцей і багато іншого Бауеру дуже недобре коли ми говорили гарні слова Тарангул Насправді зараз шукають винних на цю роль найкраще підхлдить заступниця Я вас вітаю

 9. освітянин,
  яКА ВИ ОСВІТЯНКА? Ви безграмотна чувіха, невже Тарангул послуговується вашим захистом?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.