Хто відповість за базар у Новодністровську?

Хто відповість за базар у Новодністровську? Не менше проблем, ніж з пляжем (про які «Час» неодноразово писав), у новодністровців і з міським ринком. Вони давні. І корінням тягнуться до тих часів, коли керував містом нинішній перший заступник неіснуючого голови Новодністровської міської ради Анатолій Болдашев.

Річ у тім, що ринок здали в оренду. І в квітні 2004 року Болдашев взяв кредит в розмірі 68 444 гривні під заставу Новодністровського ринку, щоб сплатити борг міської ради колишньому орендарю, який відсудив вказану суму в суді. Орендар переконав суд, що саме стільки він вклав у благоустрій ринку. Міська рада повинна була повернути борг протягом трьох наступних місяців (під шалені відсотки).

Міська рада так і не повернула гроші приватному підприємцю Тацюку, і той подав до суду. Його позов було задоволено, комунальну власність відчужено. І за ті кілька тисяч гривень місто втратило власність, реальна вартість якої обчислюється як мінімум мільйоном гривень.

Але й це ще не все. Відповідно до мирової угоди, укладеної між тодішнім міським головою Анатолієм Болдашевим і підприємцем, місто визнало борг в сумі 253 716 гривень та повернуло 68 444 гривні майном.

Потім Анатолій Болдашев позбувся мерського крісла, а міська рада почала відстоювати в судах законне право власності громади на ринок. Поки тривали численні судові засідання, ринок занепадав. Згодом було створене комунальне підприємство. Місто всіма силами намагалось ринок повернути і облагородити. Однак власники (бо після кількох змін назв та ліквідацій підприємство, яке отримало від Болдашева ринок, розділили між чотирма власникам) й далі через суди вимагають зареєструвати за ними право власності на ринок. І коли на початку року вони звернулися до державного реєстратора прав на нерухоме майно, йому відмовили. Власники оскаржили відмову в суді. І от 16 квітня 2013 року Чернівецький окружний адміністративний суд виніс постанову, якою відмовив власникам у задоволенні позову. Але в постанові заявлена до реєстрації площа нерухомого майна вказується у кількості 776,2 м2, що є сукупною площею усіх будівель, розташованих на ринку. Просто власники хотіли зареєструвати право власності на площі комплексу будівель і споруд в 16971,9 м2. Тобто тих 776 м2 вони спокійно можуть реєструвати.

Як би там не було, судова тяганина в цій справі триватиме ще дуже довго. Адже по сьогоднішній день не дана належна правова оцінка діям колишнього голови Новодністровської міської ради Анатолія Болдашева під час укладання мирової угоди. Адже внаслідок недолугих дій чиновників місто не має страждати, воно має розвиватись. У тому числі розвивати ринок і отримувати з нього стабільний дохід.
Вл. інф.

0 thoughts on “Хто відповість за базар у Новодністровську?

 1. За базар відповідати нікому, а от порядок на міському ринку зможе навести тільки Білоткач. Пам`ятаю, як він, в свій час, прибрав незаконну торгівлю з прилеглої вулиці. Ніхто тоді не вірив, що йому це вдасться зробити, а він зробив. Багато чого йому не вдалося зробити корисного в місті через відсутність здорового глузду в новодністровців на виборах міського голови в жовтні 2010 року. Може вже тепер зроблять розумний вибір, адже більше такого шансу у них не буде.

 2. підтримую перший комент, Білоткач дійсно господар, він один дасть раду місту, наведе порядок, бо сам є трудяга. Щоранку о 6-й годині вже на вулицях, двірників ганяє.
  На жаль люди не розсудливі, вірять вухами, не думаючи при цьому головою. Панчишин вміє говорити добре і багато, але робить мало.
  Новодністровці, давайте підтримаємо БІЛОТКАЧА

 3. Панчишин хоч розумний та культурний,,і свою позицію має,зможе одстоювать місто не хуже Білоткача

 4. Розумно та культурно брехати, невже це краще ніж відверто та чесно говорити правду?

 5. Його інтелектуальний рівень насправді такий, щоб двірників ганяти,це ви правильно сказали.А міський голова це не тільки жек і двірники ….!!!

 6. У неділю о 15 годині в нашому БК відбудеться зустріч кандидата в мери Панчишина з своїми виборцями. Всім бабкам та дідусям обов`язково прибути за дві години до початку, та зайняти стратегічні перші ряди в залі. Після кожнеого його речення гучно аплодувати і несамовито кричати: "спасителю ти наш!"

  Забув додати. Всім уважно дивитися в мій бік, я буду махати рукою. Коли треба буде кричати, я махатиму правою, коли плескати – лівою. Не перепутайте лохи.

 7. той чесний білоткач хоч морди вам набє, як своїм жіночкам.тай розкаже як легковою машиною спалив за рік більше бензину ніж мусоровозка.розмалює весь город небойся

 8. І вночі бачу, той Білоткач, не дає тобі спокою. Мабуть дуже боїшся, що тебе, бездарю, вижене з роботи. Чесним та сумлінним працівникам немає чого боятись, всі залишаться на своїх місцях. А ви хапуги та злодії, проститутки та запроданці тремтіть, не спіть ночами і пишіть свої коментарі. Але не забувайте, що на все приходить час розплати.

 9. Мельнику з Болдашевим новодністровці ніколи не простять підняття тарифу на воду. Вони обоє являються членами виконкому міської ради, який одноголосно за це проголосував. Панчишин вже надоїв своїми бріхнями, про те, що йому не дали працювати. Складається враження, що він, крім свого піару, нічого більше робити не вміє. Кобельчук – це не серйозно. Залишається Білоткач, якого так не хоче влада та бояться нечисті на руку ділки та зрадники інтересів міста.

 10. Прикольно так проаналізувати: Панчишин Часу замовив чорнуху на Болдашева (більше нема кому), не можна сказати що там повна брехня, але все ж у світлі передвиборчих перегонів – це виглядає заказухою. Білоткач, як знаний "Аналітик", "мешканець міста", "новодністровськ", "партіот" і т.д., вже через 15 хв після публікації розгортає за себе агтацію під декількома ніками, благо це на шару, навіть Кобевка не треба "заохочувати". Панчишин теж молодець – вміє шифруватись, то матеріал вл. інф. підпишуть, то пресслужба (звучить гордо!) громадської організації "Майбутнє України", яку він очолює. Одним словом – маніпулятори. А ви новодністрвці думайте bully

 11. По соцопитуванню лідирує Білоткач. Тому в Новодністровськ приїхав Бауер, завтра Папієв з Козаком, щоб зняти Болдашева та спасти ситуацію для висуванця Партії Регіонів Мельника. Чи вдасться купити та залякати енергетиків, покажуть результати виборів. Думати дійсно є над чим. crying

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.