Роман Скрипін зробив шокуючу заяву: я побачив справжнє обличчя української громади. Без прикрас. Воно жахливе. Воно дуже боягузливе

Роман Скрипін зробив шокуючу заяву: я побачив справжнє обличчя української громади. Без прикрас. Воно жахливе. Воно дуже боягузливеПрощаючись з Прагою, місто яке я безмежно обожнюю, в мені борються кілька почуттів. Чи маю я право зробити публічною інформацію про те, що відбувалося останньої доби?

Чи маю я висловлювати публічно свої емоції, які не сподобаються нікому з української громади Чехії? Чи мушу я висловлювати той відчай та розпач, коли дивлюся на розриту могилу Олександра Олеся та його дружини? Й символічна могила його сина Олега Ольжича, який був замордований у концтаборі Заксенгаузен?

Чи маю я право давати людям оцінки? Очевидно, не маю такого права. Але я побачив справжнє обличчя української громади. Без прикрас. Воно жахливе. Воно дуже боягузливе. Воно не має нічого спільного з гідністю. Вибачте, друзі, але це так. Мені соромно за вас.

0 thoughts on “Роман Скрипін зробив шокуючу заяву: я побачив справжнє обличчя української громади. Без прикрас. Воно жахливе. Воно дуже боягузливе

  1. Маєте рацію, пане Романе! На жаль це правда!!! Ми скрізь ниці! Ми скрізь на півзігнутих, ми скрізь пересмикуємося!!! За що нас і не поважають!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.