Глибоцька ДЮСШ – призер Чемпіонату області

13-14 квітня 2013 року в м.Чернівці на базі спортивного залу ДЮСШ №1 відбувся Чемпіонат області з настільного тенісу, в якому взяли участь вихованці Глибоцької ДЮСШ, тренер-викладач Степановська В.В.

У змагання брали участь 12 команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл області. В командних змаганнях серед юнаків Павлович Євген та Клим Олег в напружених зустрічах продемонструвавши чудову гру і зайняли ІІ-місце. Серед дівчат в парних змаганнях наші спортсменки Бірова Віолета та Булезюк Руслана виборали ІІІ-місце. В командних змаганнях серед дівчат вихованкам школи не вистачило буквально одного кроку до п′єдесталу пошани.

За підсумками змагань спортсмени зайняли ІІІ-є загальнокомандне місце поступившись тільки Кіцманській ДЮСШ та Чернівецькій ДЮСШ №1. Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та дипломами відповідних ступенів.