Легка атлетика: У складі збірної на Чемпіонаті світу 2013 – четверо буковинців

Легка атлетика: У складі збірної на Чемпіонаті світу 2013 – четверо буковинцівРекордна кількість вихованців буковинської легкої атлетики виступатиме на Чемпіонаті світу 2013 р. у Москві (Росія) – до складу збірної включено чотирьох представників Чернівецької області.

Прогнозовано до збірної України для участі у цьогорічному Чемпіонаті світу, який відбудеться з 10 по 18 серпня 2013 р. у Москві (Росія), увійшла чинна чемпіонка Європи в приміщенні на 800-метрівці Наталка Лупу (04.11.1987, Чернівці/Новоселиця, СК «Гешко», Д-К, ШВСМ, тренери – Анатолій Якимчук, Володимир Степанов, офіційний партнер – готель «Буковина»). До речі, новоселицька чернівчанка серед небагатьох була звільнена від обов’язкової участі у Чемпіонаті України 2013 р. в Донецьку. Аналогічно пропустити цей старт і готуватися за індивідуальним графіком дозвіл від керівництва збірної отримали чемпіонка світу і Європи з потрійного стрибка Ольга Саладуха, бронзові призерки Олімпіади-2012 в естафеті 4х100 м Марія Рємєнь і Олеся Повх, головна сенсація сезону стрибун у висоту Богдан Бондаренко (нещодавно стрибнув на 2 м 41 см), метатель спису Роман Авраменко та багатоборка Ганна Мельниченко.

Руслана Цихоцька (23.03.1986, Чернівці, ЗСУ-К, ШВСМ, Геннадій Терехов, Юрій Горбаченко, Анатолій Голубцов) виконала норматив у потрійному стрибку раніше і, відповідно, складе компанію зірковій Ользі Саладусі, попри те, що на Чемпіонаті України чернівчанка була «лише» другою. Тарас Бибик (27.03.1992, Чернівці, Д, ОШВСМ, Олег Лобанов, Ольга Бибик, Галина Лобоцька, офіційний партнер – Олексій Коломієць) примудрився на срібному Євро-2013 U-23 пробігти 800-метрівку «тютелька в тюфтельку» на норматив Б – 1.46,20. Ну, і «в останній вагон» потягу на Москву застрибнув наш спринтер Еміль Ібрагімов (01.02.1990, Чернівці, У, ШВСМ, Геннадій Слюсарєв, Любов Слюсарєва), який першим в історії буковинської легкої атлетики став призером Чемпіонату світу на дистанції 100 м та 200 м і був включений до складу естафети 4х100 м.

Слід зауважити, що виконаний норматив на 10000 м має і Микола Лабовський (04.05.1983, ШВСМ, «Колос», «Динамо», офіційний партнер – туркомплекс «Аква-Плюс», тренери – Денис Тищук, Костянтин Степанцов, Валерій Кожокар). Але він не відновився після мікротравм і вирішив не брати участь у Мундіалі-2013 (вирушив на міжнародні змагання до США).

Склад збірної України для участі у Чемпіонаті світу 2013 з легкої атлетики

Чоловіки

200 м – Сергій Смелик (19.04.1987, Луганська, Д, ШВСМ)

800 м – Тарас Бибик (27.03.1992, Чернівці, Д, ОШВСМ, Олег Лобанов, Ольга Бибик, Галина Лобоцька, офіційний партнер – Олексій Коломієць)

Марафон – Василь Матвійчук (13.01.1982, Хмельницька, Д, ДЮСШ)

3000 м стіпльчез – Вадим Слободенюк (17.03.1981, Рівненська, Д, ОШВСМ)

Стрибки у висоту – Богдан Бондаренко (30.08.1989, Харкiвська, Д, ШВСМ), Юрій Кримаренко, Андрій Проценко (20.05.1988, Херсонська, С, ДШВСМ)

Стрибки з жердиною – Олександр Корчмід (07.01.1982, Київська, Д-К, Хмельницька, ОШВСМ), Владислав Ревенко (15.11.1984, Київська, К, ОШВСМ), Іван Єрьомін (30.05.1989, Дніпропетровська, К)

Потрійний стрибок – Віктор Кузнецов (17.07.1986, Київська, Д, ОШВСМ)

Метання молота – Євген Виноградов (30.04.1984, м. Київ, ЗСУ, МШВСМ)

Метання спису – Роман Авраменко (23.03.1988, АР Крим, Д, ШВСМ)

Спортивна ходьба 20 км – Руслан Дмитренко (22.03.1986, Донецька, ЗСУ, ШВСМ), Андрій Ковенко (25.11.1973, Вінницька, Д, ШВСМ), Іван Лосєв (26.01.1986, Донецька, ЗСУ-У, ШВСМ)

Спортивна ходьба 50 км – Іван Банзерук (09.02.1990, Україна, Волинська, Д, ШВСМ), Сергій Будза (06.12.1984, Україна, Київська, С, ЦОП), Ігор Главан (25.09.1990, київська, С, ОШВСМ)

4х100 м – Ігор Бодров (09.07.1987, Харківська, Д, ОШВСМ), Еміль Ібрагімов (01.02.1990, Чернівці, У, ШВСМ, Геннадій Слюсарєв, Любов Слюсарєва), Віталій Корж (05.10.1987, Сумська, МОН, ШВСМ), Руслан Перестюк (22.04.1991, Харківська, Д, ОШВСМ), Сергій Смелик (19.04.1987, Луганська, Д, ШВСМ)

4х400 м – Володимир Бураков, Віталій Бутрим (10.01.1991, Сумська, ЗСУ-С, ШВСМ), Євген Гуцол (13.05.1990, Сумська, Д), Михайло Книш (22.11.1983, Вінницька, К, ШВСМ).

Жінки

100 м – Наталя Погребняк (19.02.1988, Харкiвська, Д, ШВСМ), Олеся Повх (18.10.1987, Запорiзька, У-ЗСУ, ШВСМ)

200 м – Єлізавета Бризгіна (28.11.1989, м. Київ, Луганська, Д-С, МШВСМ), Вікторія П’ятаченко (07.05.1989, Донецька, Сумська, С, ШВСМ), Марія Рємєнь (02.08.1987, Запорiзька, У-ЗСУ, ШВСМ)

400 м – Наталія Пигида (30.01.1981, Київська, ЗСУ, ДШВСМ)

800 м – Наталія Лупу (04.11.1987, Чернівці/Новоселиця, СК «Гешко», Д-К, ШВСМ, тренери – Анатолій Якимчук, Володимир Степанов, офіційний партнер – готель «Буковина»), Ольга Ляхова (18.03.1992, Полтавська, Донецька, Д, КДЮСШ «Авангард»)

Марафон – Катерина Карманенко (03.09.1986, Рівненська, Д, ОШВСМ)

3000 м стіпльчез – Валентина Жудіна (12.03.1983, Одеська, У, ШВСМ)

100м с / б – Ганна Плотіцина (01.01.1987, Харкiвська, Київська, Д, ШВСМ)

400 м с / б – Ганна Ярощук (24.11.1989, Дніпропетровська, Рівненська, ЗСУ, ШВСМ), Ганна Тітімець (05.03.1989, Дніпропетровська, ЗСУ, ДШВСМ)

Стрибки у висоту – Оксана Окунєва (14.03.1990, Миколаївська, МСДЮШОР)

Стрибки у довжину – Марина Бех (18.07.1995, Хмельницька, МОН, ДЮСШ Хмельницька), Ганна Корнута (10.11.1988, Харкiвська, Д, ШВСМ)

Потрійний стрибок – Ольга Саладуха (4.06.1983, Донецька, Д-К, ШВСМ), Руслана Цихоцька (23.03.1986, Чернівці, ЗСУ-К, ШВСМ, Геннадій Терехов, Юрій Горбаченко, Анатолій Голубцов)

Штовхання ядра – Ольга Голодна (14.11.1991, Київська, МОН, ЦСДЮШОР), Галина Облещук (23.02.1989, Івано-Франківська, У, ШВСМ)

Метання диску – Наталя Семенова (07.07.1982, Донецька, Д, ШВСМ)

Метання молоту – Ірина Секачова (21.07.1976, Київська, Д, ДШВСМ)

Метання спису – Маргарита Дорожон (04.09.1987, Харкiвська, Д, ШВСМ), Ганна Гацко (24.04.1985, Дніпропетровська, Д, ШВСМ), Віра Ребрик (25.02.1989, АР Крим, Д-У, СДЮШОР «Авангард» Ялта)

Семиборство – Ганна Мельниченко (24.04.1983, Полтавська, Д-К, ШВСМ)

Спортивна ходьба 20 км – Ольга Яковенко (01.06.1987, Україна, Вінницька, К, ШВСМ), Людмила Оляновська (20.02.1993, Київська, МОН, ОШВСМ), Олена Шумкіна (24.01.1988, Донецька, ЗСУ, ШВСМ)

4х100 м – Єлізавета Бризгіна (28.11.1989, м. Київ, Луганська, Д-С, МШВСМ), Олеся Повх (18.10.1987, Запорiзька, У-ЗСУ, ШВСМ), Наталя Погребняк (19.02.1988, Харкiвська, Д, ШВСМ), Вікторія П’ятаченко (07.05.1989, Донецька, Сумська, С, ШВСМ), Марія Рємєнь Марія Рємєнь (02.08.1987, Запорiзька, У-ЗСУ, ШВСМ), Христина Стуй (03.02.1988, м. Київ, Івано-Франківська, Д-У, МШВСМ)

4х400 м – Аліна Логвиненко (18.07.1990, Донецька, С, ШВСМ), Ольга Ляхова (18.03.1992, Полтавська, Донецька, Д, КДЮСШ «Авангард»), Дар’я Приступа, Наталія Пигида (30.01.1981, Київська, ЗСУ, ДШВСМ), Ольга Земляк (16.01.1990, м. Київ, Рівненська Д, МШВСМ).

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.