Чернівецькі тенісисти перемогли на всеукраїнських змаганнях у Кам\”янець-Подільському

Чернівецькі тенісисти перемогли на всеукраїнських змаганнях у Кам"янець-ПодільськомуДо Дня незалежності у Кам\”янець-Подільському проходили змагання з настільного тенісу \”Остання столиця\”.

У перший день відзначилися наймолодші чернівецькі спортсмени. Вони стали переможцями у всіх вікових категоріях. Відзначився 9-річний учень гімназії №3 Максим Мельничук. Він став переможцем серед 11-річних та завоював друге місце серед спортсменів, яким 14-років, ПРОГРАВШИ У ФІНАЛІ ТІЛЬКИ мАКСИМУ МИХАЙЛОВИЧУ. А Андрій Єремія, старшокласник гімназії №4 став чемпіоном серед свої ровесників та 20-річних юнаків.