Українські плавці вибороли усі три медалі Паралімпіади в запливі на 200 метрів

На Паралімпіаді в Ріо-де-Жанейро українські плавці вибороли усі три медалі у комплексному індивідуальному запливі на 200 метрів (категорія SM10). Денис Дубров, Максим Крипак та Дмитро Ванзенко зайняли всі три призові місця в одному запливі.

Золоту медаль здобув Денис Дубров, показавши результат 2:06.87. Окрім золотої медалі, Денис цим результатом також встановив світовий та особистий рекорди.

Друге місце та срібну медаль здобув ще один представник команди України – Максим Крипак, показавши результат 2:08.10.

В свою чергу, Дмитро Ванзенко у цьому ж запливі фінішував третім, чим поповнив скарбничку медалей української збірної бронзою. Його результат – 2:10.48

Зазначимо, що національна збірна України наразі посідає третю сходинку у медальному заліку Паралімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро. Усього в активі України 18 золотих, 13 срібних та 18 бронзових медалей. Таким чином, в медальному рейтингу наші спортсмени продовжують поступатися лише Китаю і Великобританії. За загальною кількістю медалей збірна Україна посідає також третє місце – 49 нагород.