Настільний теніс: Серед вузів знову в лідерах ЧТЕІ КНТЕУ

Загальнокомандну перемогу на обласній Універсіаді з настільного тенісу знову відсвяткували представник Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ.

Особисто-командні змагання ХІ обласної Універсіади з тенісу настільного серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV р.а

проведені 14-15 листопада 2012 року на спортивній базі Буковинського державного медичного університету.

Високий клас продемонстрували спортсмени малої ракетки Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, які у командному заліку вкотре стали чемпіонами Універсіади. Друге призове місце виборола команда Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, третє – прогресуюча команда Буковинського державного медичного університету.

В особистому заліку серед чоловіків І-ІІ місця посіли тенісисти Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ Рубанець Роман та Козар Олександр, третім став студент із ЧНУ ім. Ю.Федьковича Вацак В’ячеслав.

Серед жінок перемогу святкували студентки ЧТЕІ КНТЕУ Чепіль Людмила та Карп Ірина, які вибороли золото та срібло. Бронзовою призеркою змагань стала студентка ЧНУ ім. Ю.Федьковича Гоян Аліна.

Призерів змагань нагороджено кубком та дипломами відповідних ступенів.