Кого братимуть до війська

20 січня в Україні стартує четверта хвиля мобілізації.

Саме патріотично налаштованих та психологічно підготовлених чоловіків мобілізовуватимуть насамперед, запевняють у Міністерстві оборони.
Секретар РНБО Турчинов нагадав, що в 2014-му українці вже пережили три хвилі мобілізації. І сьогодні тих, хто відслужив свій строк, потрібно замінити на фронті. Адже не може бути так, щоб одні й ті ж люди воювали, захищаючи країну, а інші тільки переглядали сюжети про це по телебаченню.
Цього року буде три нові хвилі часткової мобілізації: перша розпочнеться 20 січня, друга – орієнтовно у квітні, ще одна – у червні.

Під мобілізацію в січні потраплятимуть насамперед офіцери запасу, ті, хто вже був у лавах Збройних сил України та має відповідний військовий фах. Також на армійську службу в умовах Вітчизняної війни за незалежність призиватимуться «виключно патріотично налаштовані громадяни, фізично підготовлені до військової служби та морально і психологічно здорові».

Часткова мобілізація відбуватиметься синхронно з відновленням строкового призову для хлопців віком 20-27 років. Строковиків на фронт в зону АТО не посилатимуть, а формуватимуть з них «якісний резерв». Строк служби для строковиків становитиме півтора року, а для тих, хто має вищу освіту, – рік.
Загалом, Міністерство оборони планує залучити до лав ЗСУ близько 40 тисяч строковиків та 10,5 тисяч контрактників.

Кого братимуть до війська

Кого не торкнеться четверта хвиля мобілізації

Під звільнення від мобілізації у січні-квітні 2015 року підпадають:
• чоловіки, визнані військово-лікарською комісією непридатними для військової служби на термін до 6 місяців;
• студенти та аспіранти денної форми навчання;
• священнослужителі зареєстрованих релігійних організацій;
• батьки трьох і більше дітей віком до 18 років;
• військовозобов\’язані, які здійснюють постійний догляд за недієздатними родичами;
• жителі окупованих територій — Криму та непідконтрольних частин Донецької та Луганської областей.

0 thoughts on “Кого братимуть до війська

 1. петре,ти вояка а тому буваєш в міській раді на боях… там буває як пару днів назад ще один вояка сєрйожка лазарев який пише маячню ::::::
  Lazarev Sergey Дана відповідь https://www.facebook.com/cvforeu/photos/a.1376974935884373.1073741829.1375413186

  040548/1549858781929320/?type=1&permPage=1 є черговим прикладом того, що в Чернівецькій міський раді не викурений дух совковоі бюрократіі! Багато чого в даній відписці не відповідає дійсності, в школах "опіка" дітиною батько якоі в АТО виглядає як приниження дитини та прирівнення до малозабезпечених і порівняння з ними! Я особисто, після приізду з АТО візьму під депутатський контроль це питання оскільки маю багато протилежних сигналів.

  петре,як вояк вояку ,передай отій жидомасонскій злодійскій курві, яка відсиділа в посадках на потоках відмивання бабла з мостів, а нині сидит депутатом р міськраді і ходе нині в місті по рестораціях, що п… будут як курву за то що бреше і використовує дітей

  петре ,ото дійство буде скоро на дня то ти як пабратім сєрйожкі возьми фотоапарат для запечатлєнія подій

  Слава Україні! Героям слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.