Міністр юстиції звільнить Чернівці від СІЗО вже до кінця цього року

Міністр юстиції звільнить Чернівці від СІЗО вже до кінця цього рокуПро це сьогодні він розповів буковинським журналістам.
За словами Павла Петренка, у центрі Чернівців не місце такому закладу. Місто має зберегти свою автентичність, і у центральній частині повинні бути об’єкти культурної спадщини, а не тюрма.

На запитання, під що віддадуть будівлю після «виселення» слідчого ізолятора, Павло Петренко жартома відповів, що туди у виховних цілях відправлятимуть державних службовців. А перейшовши на серйозний тон, зазначив, що рішення про розміщення там гарного об’єкта» прийматиме громада.

А ще Чернівці мають стати одним з найкращих центрів надання адміністративних послуг. Ці дві ініціативи Павло Петренко буде контролювати особисто.
На зустрічі йшлося про виділення коштів для добудови 9-го корпусу ЧНУ до його 140-ліття, про «невразливого» та «недосяжного» Маніліча, про люстрацію, про ймовірність подання відомостей про бенефіціарів у електронному варіанті тощо.

0 thoughts on “Міністр юстиції звільнить Чернівці від СІЗО вже до кінця цього року

  1. якщо вже говорити про те, що школа не повинна межувати із СІЗО, то спочатку треба запитати хто вирішив будувати школу між поженою частиною і СІЗО, яке вже стоїть 200 років, школу ж побудували пізніше! Само собою, що наші вихідці з Буковини, котрі зараз при владі кинули оком на цю територію під свій бізнес, недаремно ж з Петренком прибіг Федорук і Бурбак, 100% вони вже знають що там побудувати, і поки при владі намагаються урвати що можуть. Погано, що більшість Чернівчан "їдять" цю навязану думку, ніби СІЗО в центрі міста комусь заважає, це просто привід для того, щоб закрити СІЗО, а через деякий час наші вищезгадані "слуги народу" приберуть будівлю до рук, і повірте, що їм глибоко плювати на школу і на Чернівці, це просто бізнес

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.