Вбито ватажка бойовиків \”Моторолу\”. Версії вбивства

Вбивство ватажка бойовиків Арсена Павлова (\”Мотороли\”) могло бути організовано через кілька причин, найменш вірогідна з яких – операція української диверсійно-розвідувальної групи.

Таку думку \”Обозревателю\” висловив російський публіцист, блогер, аналітик Володимир Голишев.

\”Найменш ймовірна версія – це українська диверсійно-розвідувальна група\”, – сказав він.

Вбито ватажка бойовиків "Моторолу". Версії вбивства

Голишев нагадав про те, що Моторола був \”абсолютно фіктивною фігуру\”, яких \”досить багато\”.

Для українського політичного керівництва усувати цього чоловічка не було ніякої необхідності. Він не становив жодної небезпеки і ніякої загрози,
– вважає аналітик.

При цьому Голишев наголосив, що ліквідація подібного персонажа \”дуже складна технічно\”.

\”Це завдання можна порівняти за складністю з усуненням Захарченка\”, – додав він.

Експерт також назвав три версії вбивства \”Мотороли\”.

Перша полягає в тому, що це помста за \”зачистки\” в Луганській області.

\”Останнім часом Моторола займався зачисткою людей, які створили \”російську весну\” в Луганській області, на замовлення Плотницького. Можете уявити, яких він нажив собі ворогів. Людей, які вміють поводитися зі зброєю, у яких є відмінний мотив\”,– зазначає Голишев.

Друга можлива причина – помста за образу, яку зробила дружина Мотороли на адресу абхазів.

\”Це дуже серйозні злопам\’ятні люди. Ці образи могли призвести до такого результату\”, – вважає блогер.

Третя і \”найвірогідніша\” версія полягає в наступному: \”Цирк їде, клоунів ліквідують\”.

\”Моторола не планувався як медійний персонаж, він планувався під певне завдання. В даний момент в ньому відпала необхідність\”, – пояснив експерт.

Нагадаємо, одного з ватажків бойовиків Арсена Павлова (\”Моторола\”) вбили ввечері 16 жовтня. Його підірвали в ліфті будинку, в якому він проживав.

Екс-глава Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж також назвав версії вбивства \”Мотороли\”.

0 thoughts on “Вбито ватажка бойовиків \”Моторолу\”. Версії вбивства

  1. Цілком можливо, що Моторола міг заважити російським куратурам на Донбасі. Про це в ефірі Еспресо.TV заявив військовий експерт Олег Жданов.

    "Цілком можливо, що Моторола міг заважити російським кураторам на Донбасі. Розподіл майна, бізнесу і всього іншого, в тому числі фінасові і матеріальні потоки, які ідуть з Росії на утримання Збройних Сил, діляться виключно серед керівників", – каже Жданов.

    Він також нагадав ситуацію зі спробою вбивства ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького. За словами експерта, замах на нього був демонстративним. Плотницькому показали, що його можуть легко прибрати. Це були дійсно внутрішні розбірки.

    "Ми знаємо, що і Мотрола віджимав бізнес, володів якоюсь частиною. Тому тут особливо дивуватися не доводиться. Єдине питання, як вони це прикривають. Вони прикривають це політичними подіями. Хоча цілком можливо, що це винятково бандитські розбірки", – припускає Жданов.

  2. Як стало відомо, вибух був такої сили, що терориста розірвало буквально на шматки. За словами джерел, від бойовика залишилися лише розкидані фрагменти тіла і голова зі скляним оком, встановленим після попереднього замаху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.