Чернівецькі студенти зрадили Майдан та Небесну сотню за 200 гривень

Навіть кров загиблих і поранених на київському Майдані, на жаль, так і не змогла змінити декотрих українців, які, мов Іуда за жменю срібняків, готові продати майбутнє своєї держави.

Здавалося б, на найдемократичніших за всю історію незалежної України виборах Президента не може бути місця підкупу чи фальсифікаціям. Але навіть зараз окремі виборці все ж спокусилися на обіцяні гроші.

Червоних ручок цьогоріч не було, проте старі схеми працювали, як і раніше. За повідомленням координатора громадянської мережі «ОПОРА» Назара Тимощука, в день голосування активісти отримали повідомлення, що на виборчій дільниці, розміщеній у студентському гуртожитку №3 по вул. Стасюка, ймовірне використання засобів впливу на виборців. І дійсно, при підрахунку голосів спостерігачі від «ОПОРИ» помітили на декотрих бюлетенях спеціальні позначки-галочки у правому нижньому куті клітинки.

— Під час голосування виборці ставили спеціальні позначки навпроти прізвища одного з кандидатів на посаду міського голови (Михайлішина – прим. ред.), — зазначив Назар Тимощук. — З’ясувалося, що таких бюлетенів є 48. Тобто 27% від тих, хто за нього віддав свій голос.

Студенти «не для преси» розповідають, що насправді напередодні виборів представники одного з кандидатів пропонували їм по 200 гривень за голос.
Координатор громадянської мережі «ОПОРА» Надія Бабинська каже, що прямих доказів підкупу немає, проте всі зібрані документи та фото бюлетенів громадські активісти передали правоохоронцям.

…Найстрашнішим у цій історії є те, що серед молоді, з’ясовується, є такі, хто оцінив смерті героїв з Небесної Сотні у 200 гривень. Такі, хто спокусився на обіцянки кандидата, який навіть у день розстрілу мирних людей на Майдані відкрито підтримував Януковича і його режим. Тому закликаємо студентськість та представників студпрофкому ЧНУ гідно розібратись у цій ситуації та осоромити тих, хто готовий продатися за дві сотні.
Ганьба таким українцям!

Діонісія Кернична

0 thoughts on “Чернівецькі студенти зрадили Майдан та Небесну сотню за 200 гривень

  1. а ті хто у владу проліз по головах та трупах і сьогодні сіли на схеми та грошові потоки,напевно фист памятают і майдан і небесну сотню ,бо гребут бабла мільйонами на свої підставні фірми та рахунки?
    ви вже зає…ли людей своїми писюлками! напишіть про клоаку яценюка і к , як вони "памятають" рейдерські скоти

  2. Покупать/продавать голоса это конечно плохо. НО не нужно быть таким категоричным! Когда народу, студентам в т.ч. жрать нечего, цены растут, комуналка растет, зарплаты/стипендии мизерные, то хочешь не хочешь будешь продаваться. Толи еще будет.

  3. Скажите, а 205 испорченых бюлетеней, которые якобы забыли подписать? Это не позор тем Украинцам? Діонісій- расслабся erzzc

  4. Це звичайна заказуха! Люди голосували таємно і хто мав можливість та час зробити порівняння позначок в бюлетенях? Чому зробили аналіз тільки одного кандидата? Не смішіть людей? Тільки дурень піддається цим замовним профонаціям! Усі свідомі люди-чернівчани, журналісти, знають, що чернівецька ОПОРА підконтрольна партії Батьківщина і основне її завдання – паплюження усіх, крім її босів. З людей роблять дурнів! Ганьба ОПОРІ!

  5. Діонісія Кернична! Ти вже всіх достала!!! А ти, коли Янукович був при владі, де була? Чому ти тоді не боролася зі злочинами, які чинили прибічники Януковича?
    Скільки можна бруд на людей виливати… Жодної статті позитивної не напишеш, тільки бруд і брехню не перевірену…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.