Що, коротка пам\’ять? Забули про Врадіївку?

Що, коротка пам'ять? Забули про Врадіївку?Наш власний кореспондент Ростислав Демчук передає

Що, коротка пам'ять? Забули про Врадіївку?

-Дуже часто причинами соціальних вибухів і протестів є не політичні мотиви, а побутові, як зараз в Ірані, або на грунті якихось жахливих вбивств. Пригадайте як трясло Україну вбивство Георгія Гонгадзе.

Жахливе вбиство правозахисниці Ірини Ноздровської на тлі повної бездіяльності правоохоронних органів може стати тією останньою краплею чаші терпіння українського народу, яка виведе на вулиці сотні тисяч обурених людей.

І владі вже не вдасться сховатися за спинами озброєних до зубів спецпризначенців. В голову не вкладається! Батько вбивці сестри Ірини прилюдно пригрозив їй у залі суду: \”Ти плохо кончишь!\”. І навіть по цьому епізоду ні поліція, ні прокуратура не порушила кримінальну справу проти нього і нічого не зробила для надання безпеки Ірині і її сім\’ї.

Годі терпіти! Годі мовчати! Не підуть Аваков, Луценко з поста самі – треба виганяти силою!

Жахливе вбивство Ірини Ноздровської не залишило поза увагою навіть Сполучені Штати Америки. Вони вимагають від української влади негайного розслідування цього вбивства і покарання усіх причетних до нього.

0 thoughts on “Що, коротка пам\’ять? Забули про Врадіївку?

  1. Вбивці української правозахисниці втекли в РФ.
    «Поки ми займалися допитом колишнього нареченого загиблої Ірини Ноздровской, суддя Россошанський подався в біга. По суті нас вели по помилковому сліду. Справжні вбивці Ірини Ноздровської можуть бути не доступні для суду ", – джерело в МВС

  2. Rostyslav Demchuk Ось і версія готова: чому втекли? Мовляв, тому, що побоялися людського гніву і самосуду розлюченого народу. Заворушення можуть відбутись під час поховання Ірини Ноздровської.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.