Депутати Буковини – контрабандисти: Чи за контрабанду?

Стало відомо, хто з народних депутатів, які є уродженцями Чернівецької області, підтримав внесення до порядку денного сесії законопроекту про криміналізацію контрабанди.

Відповідна інформація з результатами поіменного голосування за це питання розміщена на офіційному сайті Верховної Ради України, пише molbuk.ua

Зокрема, картина голосування нардепів-буковинців виглядає наступним чином:

Іван Рибак (БПП) – Не голосував

Григорій Тіміш (БПП) – Не голосував

Оксана Продан (БПП) – Не голосувала

Богдан Онуфрик (БПП) – Не голосував

Марія Матіос (БПП) – Відсутня

Віктор Король (БПП) – Відсутній

Владислав Севрюков (БПП) – Не голосував

Сергій Рудик (БПП) – Відсутній

Микола Федорук (Народний фронт) – За

Максим Бурбак (Народний фронт) – За

Михайло Гаврилюк (Народний фронт) – За

Олександр Дроздик (Народний фронт) – За

Михайло Папієв (Опозиційний блок) – Не голосував

Іван Мирний (Опозиційний блок) – Відсутній.

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада не змогла внести в порядок денний сесії проект закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів щодо криміналізації контрабанди товарів.

Наприкінці червня глава уряду Володимир Гройсман заявив, що Кабінет міністрів внесе до Верховної Ради законопроект, який поверне в Україну кримінальну відповідальність за контрабанду.

“Будемо просити депутатів підтримати норму, яка криміналізує контрабанду. Займаєшся контрабандою – це кримінальна відповідальність і реальний термін ув’язнення”, – зазначив Гройсман. Прем’єр-міністр повідомив, що в уряді розраховують вивести з тіні до 100 млрд гривень в результаті боротьби з контрабандними схемами за підсумками року.

Верховна Рада не змогла внести в порядок денний сесії проект закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів щодо криміналізації контрабанди товарів.

За розгляд відповідного законопроекту №8543, зареєстрованого 3 липня, проголосували лише 135 нардепів, пише Українська правда.

Перед цим на включення в порядок денний постанови про збереження історико-культурної спадщини на Поштовій площі у Києві (№8541) з четвертого разу таки знайшлося 239 голосів.

При цьому голова парламенту Андрій Парубій зазначив, що саме домовленість внести в порядок денний паралельно криміналізацію контрабанди дала голоси на питання Поштової.

Активісти домагаються створення на Поштовій площі столиці замість торгово-розважального центру повноцінного музею, присвяченого прибережним кварталам середньовічного Києва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.