Двом буковинцям посилили покарання за розбійний напад на перехожого

Оскаржено вирок суду першої інстанції – Чернівецька місцева прокуратура домоглась суворішого покарання для двох розбійників

Чернівецький апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу прокурора Чернівецької місцевої прокуратури на вирок Садгірського районного суду м. Чернівці, щодо невідповідності призначеного покарання двом буковинцями, які вчинили розбійний (ч.2 ст.187 КК України) на 48-річного чоловіка.

Так, у червні поточного року, 38-річний мешканець Вижницького району та 42-річний чернівчанин , переслідуючи корисливу мету особистого збагачення, перебуваючи у лісосмузі біля річки Прут по вул. Хотинській у Чернівцях, напали на 48-річного перехожого. Застосовуючи фізичну силу, заволоділи мобільним телефоном та грошовими коштами потерпілого, спричинивши йому матеріальну шкоду на загальну суму близько 2,5 тисяч гривень.

Вироком Садгірського районного суду м. Чернівці зловмисників засуджено до 2 років позбавлення волі.

У зв’язку із невідповідністю призначеного покарання тяжкості вчиненого кримінального правопорушення та призначенням надто м’якого покаранням для обвинувачених, прокурор оскаржив вирок в  апеляційному порядку.

Вирок суду першої інстанції – скасовано та ухвалено новий, відповідно до якого чоловікам призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі. Про це інформує пресслужба Чернівецької обласної прокуратури.