Запхала немовля в пакет і засунула в шафу: студентку звільнили від покарання за вбивство дитини.

20-річну студентку з Волині, яка навчається в Українській академії друкарства у Львові, визнали винною у вбивстві своєї новонародженої дитини. Личаківський районний суд Львова призначив їй рік ув’язнення, однак звільнив від відбування покарання.

Як інформує ZAXID.NET, дівчина родом із Ковеля. Вона нікому не повідомляла про свою вагітність та не була на обліку в поліклініці.  

 

Наприкінці лютого 2020 року в орендованій квартирі вона самостійно народила дитину. Після пологів новонароджена дівчинка була живою, але породілля перерізала пуповину, поклала дитину у пакет та зав’язала його. Так дитина задихнулась та померла.

Щоб приховати вбивство, студентка поклала пакет із мертвим немовлям у шафу квартири, у якій жила. Наступного дня сусідки дівчини викликали їй швидку допомогу, а медики вже повідомили про цей випадок поліцію.

У судовому засіданні дівчина визнала свою провину та сказала, що думала, що дитина уже народилась мертвою.

Дослідивши усі докази у цій справі, суддя​ визнав дівчину винною у вбивстві своєї новонародженої дитини, призначивши їй рік тюремного ув’язнення. Однак її звільнили від відбування покарання, встановивши рік випробувального терміну. Впродовж цього часу дівчина має періодично з’являтись до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти про зміну свого місця праці чи житла, не виїздити без дозволу за кордон.