УКРАЇНСЬКИЙ БОРЕЦЬ проти БОКСЕРА, ЯКИЙ ХОЧЕ РОСІЇ

УКРАЇНСЬКИЙ БОРЕЦЬ ВИКЛИКАВ НА БІЙ ОЛЕКСАНДРА УСИКА

Бронзовий призер чемпіонатів світу та Європи з вільної боротьби Богдан Грицай хоче, щоб боксер Олександр Усик відповів за антиукраїнські заяви.

Про це заявив сам борець на своєму YouTube-каналі..

«Я, Богдан Грицай з української Шепетівки звертаюся до Алєксандра Усика з українського Криму, тимчасово окупованого Російською Федерацією

Я і є той диванний експерт, який стебеться з твоїх «ватних» відео, твоїх малограмотних коментарів, з твоїх дитячих віршиків і російського сценарію, які ти хочеш просунути.

Я той самий, кого собі на біду ти викликав на бій без правил, без будь-яких правил. Я приймаю виклик. Після цього бою ти зрозумієш урок, що бої без правил, навіть для професійного боксера, є неприпустимими.

Буде ще один урок: не тобі вирішувати, чий Крим, і не тобі вирішувати, що писати і говорити українцям.

Радуйся, що на твоє відео під назвою «один раз ти можеш увійти не в ті двері» відгукнувся саме я. Було б страшніше, якби кліпи «в останній раз ти можеш підійти не до того вікна» почали б тобі знімати професійні жінки-снайпери або пенсіонери служб відстрілу диких тварин», — сказав Грицай.

 

Усик відповів на виклик борця Грицая

Боксер Олександр Усик відреагував на виклик українського борця Богдана Грицая провести з ним бій без правил.

У своєму акаунті в Instagram Усик заявив, що готовий провести бій з Грицаєм, але по правилам боксу, бо бої без правили — це не його стихія.

Боксер додав, що останнім часом з’явилося багато експертів, які хочуть його провчити, але він не може всім відповісти і зі всіма боксувати, оскільки не для цього багато років вставав рано вранці, недоїдав, недопивав та переживав труднощі.

До того ж, на думку Усика, подібний поєдинок розділить народ всередині країни, а він проти цього.

“Друже мій, хоча ні, ти ніякий мені не друг. Звичайний громадянин. Хочеш бій — ти кинув мені виклик і кинув в мене рукавичку. Я вибираю зброю: ринг, бокс. Мені не потрібні бої без правил, я живу за правилами”, — сказав Усик.

Раніше Богдан Грицай відреагував на відео, де Олександр Усик б’є вигаданого диванного критика, і викликав боксера на бій без правил.

Згодом Грицай пояснив, що викликав Усика на бій, бо той продемонстрував зневагу до українського народу.

Новини Партнерів