У Чернівцях представники “НацКорпусу” під стінами ОДА вимагатимуть відставки керівника Офісу Президента Андрія Єрмака.

У Чернівцях, завтра 20 травня о 14:00 під приміщенням ОДА проведуть акцію з вимогою звільнити з посади керівника Офісу Президента Андрія Єрмака.

Про це повідомляють у місцевому осередку Національного корпусу, пише molbuk.ua.

“Вважаємо неприпустимим те, що посаду очільника Офісу Президента України займає особа, чиї дії сприяють реалізації політики держави-агресора, і яка ймовірно причетна до вчинення злочинів проти основ нацбезпеки України та корупційних правопорушень”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що організація вимагає від Зеленського звільнити Єрмака з посади керівника ОП у зв’язку з тим, що раніше Єрмак підписав у Мінську документ про створення “консультативної ради” з ОРДЛО, за фактом чого відкрито кримінальне провадження.

“Відповідно до цього документу фактично пропонувалося вести прямі перемовини з представниками ОРДЛО, а РФ надавався статус спостерігача, що відповідає наративу держави-агресора про “внутрішній громадянський конфлікт” в Україні та суперечить нормам чинного законодавства”, – йдеться у повідомленні.

“Також з опублікованих народним депутатом України Гео Леросом відеозаписів стало відомо, що рідний брат керівника Офісу Президента Єрмака міг здійснювати дії щодо незаконного сприяння зайняттю окремими особами посад державної служби, що також може свідчити про використання ним статусу брата для реалізації таких дій”, – повідомляють у “НацКорпусі”.

molbuk.ua

Новини Партнерів