В Івано-Франківську підняли в небо літаки-винищувачі МіГ-29

Тема польотів — ведення бойових дій в небі, знищення супротивника в повітряному бою.

Про це інформує Фіртка з посиланням на сайт Міноборони.

“Втім є і вправи, які стали актуальними з початком бойових дій щодо відбиття російської агресії на сході країни. Одна з них — виявлення і знищення малорозмірних цілей з малою швидкістю руху та низькою висотою польоту, тобто безпілотними літальними апаратами. Це дуже непросто, швидкості у реактивного винищувача і беспілотника дуже різні. Однак у багатьох льотчиків бригади є чималій досвід такої бойової роботи. Тут він узагальнюється і поширюється, і все більше пілотів можуть ефективно боротися з дронами. Ще одне завдання — виявлення і знищення наземних цілей. Українські льотчики-винищувачі здатні при потребі прикрити підрозділи, які діють на землі”, – розповідають у відомстві.

В середньому два-три рази на тиждень на аеродромі бригади відбуваються польоти. В небо льотчики підіймаються і вдень, і вночі.

Така інтенсивність дозволяє підтримувати повітряний вишкіл і постійно вдосконалювати навички пілотування. Тут активно «ставлять на крило» молодих льотчиків.

“Минулого року до нас в бригаду прийшли чотири випускники Харківського національного університету Повітряних Сил вже з добрими навичками пілотування МіГ-29, зараз вони покращують льотний вишкіл, опановують нові види льотної підготовки і вже ближчим часом приступлять до несення бойового чергування в системі протиповітряної оборони держави”, — зазначив тимчасово виконуючий обовʼязки командира бригади тактичної авціації підполковник Олексій Манюшкін.