Зеленський звільнить з посади і генерала Сирського?

Наш власний кореспондент Ростислав Демчук передає з Брюсселя:
-А чи не може трапитися так, що дуже скоро Зеленський звільнить з посади і генерала Сирського?
Мультимедійна американська корпорація CNN повідомляє, що політичне керівництво України вимагає від новоспеченого Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського негайного представлення нового військового плану, який дозволив би уникнути “застою” на полі бою та позиційної війни, про загрозу якої попереджав попередній Головком Валерій Залужний.
При цьому цей план, як стверджується у матеріалі CNN, не повинен вимагати надто великої кількості нових мобілізованих, оскільки законопроект про мобілізацію досі перебуває на розгляді у Верховній Раді.
У статті також повідомляється, що Залужного було відправлено у відставку “частково у зв’язку з тим, що описав поточну ситуацію на фронті як “патову”.
При цьому телеканал зазначає: найнагальніша задача перед новим Головкомом ЗСУ – вирівняти ситуацію в Авдіївці, де ворожі війська продовжують спроби захоплення міста.
Крім того, противник намагається проводити наступальні дії на схід від Куп’янська та річки Оскол.
“Ворог продовжує перекидати свої резерви для заміни раніше втрачених… Ворог розгортає підрозділи “Шторм Z” та підрозділи мотопіхоти за підтримки артилерії та безпілотників”, – сказав співрозмовник телеканалу. Також під сильним тиском знаходиться населений пункт Часів Яр, розташований за 15 км на захід від Бахмута, сказано в матеріалі.

peredplata

Залишити відповідь