Сьогодні у тата мав би бути ювілей.

 
Без перебільшення чи не все життя він боровся за вільну та незалежну Україну. Боровся як мовознавець, громадсько-політичний діяч, академік, професор, чудовий оратор і талановитий педагог. Тато весь час наголошував на тому, що росія – це найбільший ворог, що та завжди зазіхатиме на українську державність. Його боротьба триває досі, але вже руками нащадків. Бо «жити-значить боротися».
Впевнений, що науковий, політичний, життєвий спадок тата заслуговує на більше вивчення. З цієї нагоди у Чернівецькому обласному краєзнавчому музеї було урочисто відкрито виставку, присвячену Тарасу Романовичу Кияку. Там можна буде побачити унікальні речі з життя батька, що експонуються вперше. Серед них, зокрема, професорська мантія та, навіть, легендарна друкарська машинка, на якій він у підвалі ночами друкував свої обидві дисертації.
Тож ми як родина з трепетом і пошаною віддаємо цю частинку пам’яті та спогадів про батька українцям і Буковині, що назавжди оселилася у його серці.
Виставка триватиме до кінця квітня за адресою: м. Чернівці, вулиця Кобилянськоі, 28 (Чернівецький обласний краєзнавчий музей). Закликаю її відвідати чернівчан і гостей міста.
https://www.youtube.com/watch?v=Dld37BDyZbQ
Максим Кияк

peredplata

Залишити відповідь