Подяка голови Чернівецької обласної організації партії ВО “Батьківщина” Івана Мунтяна виборцям

Шановні земляки!

Центральна виборча комісія майже завершила підрахунок голосів на парламентських виборах: наразі опрацьовано 99,85% протоколів. Результати вже очевидні, і я хочу подякувати усім краянам, хто підтримав політичну партію «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Наш результат – це підтвердження того, що наша команда, незважаючи ні на що, продовжує відстоювати інтереси людей.

За підсумками виборів Лідер партії Юлія Володимирівна Тимошенко провела селекторну нараду з партійним активом усіх областей і подякувала як обласним командам за роботу, так і всім українським виборцям за підтримку. Партія ВО «Батьківщина» посіла в Україні третє місце за голосами виборців. У Чернівецькій області вона піднялася на другу сходинку.

Вчора я мав особисту телефонну розмову з Юлією Володимирівною, і вона особливо відзначила буковинську команду «Батьківщини», результати якої – серед кращих в Україні. Лідер ВО «Батьківщина» переказувала щиру подяку прихильникам партії в нашій області.

У передвиборчій метушні, на жаль, нечасто згадували тих, завдяки кому взагалі були можливі і самі ці вибори, і наше спокійне, розмірене життя. Ми щиро вдячні нашим Героям – бійцям на передовій. Ми вдячні волонтерам, які жертвують своїм часом, коштами, силами задля інших людей. Ми пам’ятаємо про вимушених переселенців, які, незважаючи на драматичні і трагічні події у власному житті, знаходять час на громадську активність, долучаються до нашої команди… Наша єдність і взаємодопомога допоможуть здолати всі труднощі!

Усвідомлюю, що вся країна переживає непрості часи. Проблеми і негаразди породжують невдоволення людей, яке спрямовується  на владу в країні загалом. Ми певною мірою також вимушено отримуємо порцію цього негативу. Але ми залишаємося командою, яка стоїть і стоятиме на захисті співгромадян незважаючи ні на що. 

Ці вибори – це була перевірка на міцність, і ми її пройшли. Далі – працюватимемо разом на благо краю і України!

Голова обласної парторганізації ВО “Батьківщина” Іван Мунтян

Новини Партнерів