“Шоу-група, яка роками принижувала імідж України, висміювала учасників Майдану, виявилися нетерпимою до найменшої критики від невеликої групи активістів” – Дмитро Чекалкін

“16 лютого до концертного залу в Лондоні, де проходив концерт 95-го кварталу, з мирним протестом вийшли українські активісти…”

Про це на своїй сторінці у Facebook пише український блогер та шоумен Дмитро Чекалкін:

“Метою протесту було висловити незгоду з антиукраїнськими виступами шоу-групи і процесами, що відбуваються в країні.

На їх думку шоу-бізнес повинен залишатися поза політикою і призначення людей, які пов’язані з “Кварталом” 95 і Володимиром Зеленським, на державні посади є корумпованою практикою.

До активістів вийшли народний депутат від фракції «Слуга народу» і екс-продюсер компанії «Квартал-концерт» Максим Ткаченко та Міка Фатальний, один з учасників “95 кварталу”. Вони вели себе відверто агресивно і вимагали від активістів піти.

Активісти намагалися пояснити, що мають право висловити незгоду і мають право на мирний протест, оскільки живуть в демократичній країні, і такою хочуть бачити Україну.

Розмова завершилася погрозами від Максима Ткаченко, що активістів знайдуть, і вони самі подивляться як вони будуть говорити тоді. Він також зірвав плакати, які були до того наклеєні активістами.

На які роздуми наводить цей інцидент? Шоу-група, яка роками принижувала імідж України, висміювала учасників Майдану, виконувала і виконує замовлення влади на висміювання політичних опонентів, виявилися нетерпимою до найменшої критики від невеликої групи активістів.

Максим Ткаченко, який є координатором підкомітету з питань прав і свободи осіб, які проживають на тимчасово окупованих територіях України, погрожує фізичною розправою на території європейської держави.

Чи здатна ця людина захищати права і свободи в Україні?

Максим Ткаченко і йому подібні, які прийшли до влади в Україні, вважають цілком прийнятною практикою погрожувати в іншій країні і готові вдатися до тих самих методів, що застосовуються владою в Україні до волонтерів, ветеранів і активістів.”

 

Алла Гунченко для Україна Неймовірна