Пальчевський, Медведчук і Шарій недруги України

Чи не вперше за багато років українське суспільство має чіткий поділ перед виборами. Україна поділена між тими, хто її любить і бажає добра, і тими, хто її ненавидить і бажає «руссково міра». До останніх належать партія ОПЖЗ, яку очолює кум Путіна Віктор Медведчук. Про його антиукраїнську діяльність щодня у соцмережах та ЗМІ пишуть сотні статей та інформацій. Але це йому не заважає. Більше того, Медведчук з компанією часто літає до Москви, їздить до Криму, зустрічається з Путіним та російськими антиукраїнцями.

Другу сходинку нелюбові до України посідає Анатолій Шарій. Зараз він ошивається десь за кордоном. Бо в Україні за таку діяльність повинен би відповідати за Законом. Щодня цей русофіл  виливає на нас тонни гидотних дописів у соцмережах та ЗМІ, які працюють на Росію.

І третя сходинка – за Пальчевським і його партією «Перемога Пальчевського». Цей політик провадить більш тонку антиукраїнську діяльність. Її неозброєним оком і не помітиш. Але навіть те, що Пальчевський насправді є офіцером російської військової контррозвідки ГРУ говорить про його підготовку для подібної діяльності в Україні.

Це три чітко виражені політичні сили, які вестимуть Україну до Росії. Тому з ними варто так поводитися, як вони того заслуговують. А у часи війни навіть діяти  за законом «військового часу».

Шкода, що українські політичні сили, партії, політики дуже мало уваги приділяють саме висвітленню підривної діяльності подібних осіб та їхніх структур.

Чи не вперше на Буковині з уст очільників обласної організації «Європейська солідарність» та «Демократична сокира» ми почули жорсткі але правдиві слова про тих, хто йде на вибори під прихованими  ворожими україноненависницькими гаслами.

Кандидат історичних наук Сергій Добржанський назвав не тільки партії, за які не потрібно голосувати українцям, а й явних та прихованих лідерів цих проросійських сил.

Зокрема, було названо прізвище одного із лідерів партії «Перемога Пальчевського» Василя Орлецького. Цей чоловік живе у Лужанах, де займається прибутковим бензиновим бізнесом. Також він є обраним віце-президентом федерації футболу України. Раніше Орлецький ходив на вибори від партії регіонів. Але старався приховувати свою приналежність до антиукраїнської політичної партії. Тепер він очолює в області «Партію Пальчевського» на виборах. Зараз по всіх дорогах Буковини розліплені бігборди цього політика. Людям вбивають в голови, що треба голосувати саме за цього офіцера ГРУ.

І першим це робить український підприємець з патріотичного села Лужани, патріотичного Кіцманського району.

Настав час сказати цьому чоловікові: «Відкрий своє справжнє політичне нутро. Нехай твої земляки побачать, хто їх веде до «русскава міра», до путніської Росії, до війни і розрухи на Донбасі, до втрати державності!»

За такі діяння українські патріоти, українські люди будуть жорстоко карати. І прощення ренегатам не буде…

Петро Кобевко