Назарій Яремчук пророцтво

Пророцтво Назарія Яремчука: «Ще ніколи з Москви нам не приходило добро»

«Cкрізь, де війни, замішана Москва! Невже нас зловіща історія не навчила? Будьмо уважні!»

Він  співав, навіть коли був тяжкохворим, і вірив, що високе мистецтво врятує світ, допоможе людям жити. А ще Назарій Яремчук умів аналізувати і володів пророчим даром. Написане ним колись актуальне й сьогодні.

Ось що написав Назарій Яремчук за два тижні до смерті, вдумаймося:

«Україну наповнила дешевизна, примітив у гарних обгортках. Ми гордились раніше, що  найбільш читаючий народ і дуже розумний. На жаль, це не так. Як кролик перед удавом, наш народ перед урядом з півночі; народ також не робить висновків. Ще ніколи з півночі нам не приходило добро. Треба змінитись. Трохи порозумнішати. Всі наші експерти вказують, що шоколадні цукерки в нас кращі, але вони [для українців]  – «гірші», бо гірша обгортка, ще й дешевші!

Що тут розбиратись, у чому? Скуштуй, та й годі. Купуй вітчизняне. Люди наші будуть мати більшу зайнятість, будуть отримувати зарплату і т.д. Ні! Куплю чуже. Спитайте у французів про найкращих співаків, акторів, письменників, малярів, вони скажуть, – це французи, а потім відзначають інших. Спитайте про це у американців, італійців – та ж відповідь.

Розгадка надзвичайно проста. Ні, це не зарозумілість. Своя сорочка ближче до тіла, а простіше – відвертий шовінізм. І скрізь він існує, як форма самозбереження.

Протилежна картина із Україною благословенною, де кожен день транслюють телебачення ворожої, інакше не назвеш, держави, де всіх нас переконують, що ми ні на що не здатні, що ми – «хохляндія, шаровари». Та це завдяки нам вони стали московщиною!

А що вже казати про музику!

Навала московського примітиву створила цілковиту пустку в душах молоді, підлітків. Добивають нас у власному домі-державі ресторанні, напіввульгарні так звані «шлягери» із московського шоу-бізнесу. І все це споживає примітивний хохол, як вони кажуть на Україну, «страна непуганых идиотов». Справді. Правда гірка.

 

Спитаю, хто з українських артистів виступав з концертами в Москві, Ленінграді за останні роки чи раніше? Відповіді нема. А хто з Москви був в Україні? Відповідь – сотні. І насичують нас. А поруч десятки, сотні співаків, композиторів, фестивалів вищого рівня, ніж у Москві, а у пресі – ні слова!.. Образливо.

Лише якесь «явище» з Москви, ще й родом з України, преса, ТБ, радіо в один голос створюють дармову рекламу для них. A свої? Кращі!!! Замовчуються. Доки така несправедливість, нелюбов, буде у нас в Україні до свого?

Французька співачка з надуманим іміджем, роздутою рекламою з Москви і російський співак беруть з України 1 мільйон доларів із Славутича! Неподобство. Візьміть будь-яку країну Європи. Хто гастролює в чужій країні, тобто працює, має платити податок до 30 відсотків. То від таких концертів, від цих гастролерів «зальотних» ми б мали гроші на утримання культури власної.

Коли міністерство культури наведе порядок із заїжджими, коли наведе «музичний порядок» у барах, ресторанах, дискотеках, як це роблять, до прикладу, в Франції?

Де ми живемо? Хто ми?

Де сформована ідеологія нашого суспільства, нашого народу, народу трудівного, талановитого, мудрого і розважливого, але і народу, який звик терпіти наругу, насильство над собою. Що це значить? Ох, гомосовєтікус! Що ти з нами наробила, Москво? Що ми з собою самі робимо?

На фоні екологічних негараздів наша талановита молодь пішла на вулицю. Вулиця – і стихія, і дім. А вулицею володіє Москва, бо там ще гірше і найгірші звички легше засвоюються. В нашу країну запущено сотні тисяч агентів Москви для дестабілізації стану в державі, підплачувались виборчі кампанії, і ось результат – парламент не може прийняти елементарних законів життєдіяльності України, наших громадян. І досі плачемось. Обдурюють нас з допомогою Москви, і нас самих обдурють, що не можемо жити добре, без підказки, без керівної ролі найголоднішого, обдертого москвича, але який має атомну зброю, нафту і газ. Ще в недалекому минулому викачували з наших надр ці багатства.

Нас віками обдирали, гнобили, експлуатували, вивизили все – від сала і чорнозему, від трудящих рук до геніального інтелекту. Тепер ми – держава. Не дають будувати. Контррозвідки Москви наплодили чи не сотні газет в Україні ,і скрізь пропаганда проти нашої дорогої і рідної, терплячої і серцю милої Батьківщини України.

Любі українці, народе України – це і українці, білоруси, росіяни, євреї, німці, болгари, румуни і всі-всі, будьте пильні! Нас хочуть уярмити, нас хочуть порізнити, розсварити.

Не даймо їм цього шансу, бо в нас його не буде. Погляньмо навколо, скрізь війни, і скрізь замішана Москва! Невже нас зловіща історія не навчила? Будьмо уважні!

Facebook

Наталія Лисюк 

Фото: https://dyvys.info/, https://westnews.info/