Януковичі захоплюють український спорт

 

Представник “сім’ї” зрадника Януковича захопив Федерацію настільного тенісу та співпрацює з нелегальними букмекерами

“Спорт поза політикою” – дану фразу ми часто чули останніми роками. Цю тезу підтримували боксери, футболісти, призери олімпійських ігор (які фотографувалися в обнімку з росіянами)…

Здавалось би, на 9-тому році війни всі мали розуміти хибність цієї думки, але проблема засіла надто глибоко.

Сьогодні ми розглянемо ситуацію, яка склалася у “Федерації настільного тенісу України”.

Федерація настільного тенісу України (ФНТУ) — всеукраїнська громадська організація, яка об’єднує спортсменів, тренерів, суддів, інших фахівців настільного тенісу. Заснована у 1992 року. ФНТУ є членом Європейського союзу настільного тенісу (ETTU).

Заснована Федерація настільного тенісу України з 1992 року, а зареєстрована Міністерством юстиції України 15.10.1999р. свідоцтво серія АО1 №212292. З 1997 року ФНТУ очолював Ландик Валентин Іванович. У 2018 році президентом федерації стає Зац Олександр Вікторович.

 

Олександр Вікторович Зац (нар. 8 вересня 1976, Донецьк) — український політик, член Партії регіонів.

З 2006 до 2014 року Олександр Зац був депутатом Верховної Ради України. Він тричі обирався до Верховної ради від “Партії Регіонів” – у 2006, 2007 та 2012 роках

 

Олександр Зац був керівником Донецької обласної організації Всеукраїнської молодіжної ГО “Молоді Регіони”.

Окрім цього Зац був віцепрезидентом благодійного фонду “Надії Донбасу”, очолював благодійну організацію “Фонд Олександра Заца”, яка була зареєстрована в АРК та був членом політради “Партії Регіонів”.

До сьогодні Олександр Зац є засновником ГО “Спортивний клуб “Торнадо” у місті Донецьку.

За свідченням правоохоронців, представники “Спортивного клубу “Торнадо” здійснювали  силове прикриття акцій “регіоналів”.

У 2005 році Олександр Зац був заступником голови Донецької облради та фактично привів Віктора Януковича молодшого в політику. Саме Зац представив молодшого Януковича як кандидата в центральний апарат “Союзу молоді регіонів України”.

Далі Олександр Зац неодноразово буде з’являтися з Віктором Януковичем молодшим на заходах організованих “Молодими Регіонами”.

У березні 2011 року Олександр Зац, Віктор Янукович молодший, Юлія Льовочкіна, Артем Пшонка, Владислав Каськів, Віталій Хомутиннік, Ельбрус Тадеєв, Олена Бондаренко та низка інших народних депутатів створили міжфракційне депутатське об’єднання “Молодіжний вибір”.

Депутатство Олександра Заца не обійшло без скандалів. У 2011 році Зац спровокував масштабну ДТП у Києві.

“Бентлі” депутата Партії регіонів Олександра Заца збив даішника та розбив 10 машин.

Аварію на перетині вулиць Хрещатик та Прорізна, в якій постраждав співробітник ДАІ, спровокував автомобіль “Бентлі” ДНЗ АА7777ІА, який належав народному депутату.

У супроводі цього авто також було помічено “Мерседес” з номером АА1225ВР. Ці номери закріплені за депутатом від Партії регіонів Олександром Зацом.

 
 

У 2013 році, за кілька місяців до Революції Гідності, у Донецьку було проведено з’їзд “Молодих Регіонів”, на якому замість гімну України увімкнули пісню Пугачової “Не имей сто рублей”. Олександр Зац, як керівник “Молодих Регіонів”, був одним із співорганізаторів даного з’їзду.

Олександр Зац був тісно пов’язаний з родиною президента втікача Віктора Януковича. І про це свідчить не лише його дружба з Віктором Януковичем молодшим.

У 2007 році саме Олександр Зац подав позов про скасування указів Президента України Віктора Ющенка про звільнення суддів Конституційного суду Сюзанни Станік та Валерія Пшеничного.

У 2009 році Олександр Зац також голосував за ратифікацію “Харківських угод”, які стали передумовою для окупації росією Криму.

 

11 березня 2021 РНБО доручила СБУ вивчити обставини ратифікації Харківських угод від 27 квітня 2010 року та дослідити дії 236 депутатів, які підтримали це рішення на предмет державної зради

Олександр Зац у 2014 році голосував за диктаторські закони Віктора Януковича 16 січня.

Прийняті закони суперечать Конституції України, Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, прямо суперечать зобов’язанням і обов’язкам України як члена ООН, Ради Європи та ОБСЄ.

«Закони про диктатуру» суперечили статті 22 (встановлює заборону на звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод при прийнятті нових законів), статті 34 (гарантує право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань), статті 39 (гарантує свободу мирних зібрань) Конституції України.

Попри це, після втечі зрадника Януковича з України, Олександр Зац нікуди не зник.

У 2018 році розгорівся скандал навколо розміщення відеореклами в потягах “Інтерсіті”.

Гірські річки, схили і степи, заквітчані поля і нові мальовничі курорти – такі відео-ролики запропонував показувати на моніторах швидкісних поїздів “Інтерсіті” блогер і засновник українського старт-ап проекту про подорожі Україною “Ukraїner Богдан Логвиненко.

Логвиненку відмовили у розміщенні відеороликів, навіть безкоштовно. Натомість на тих же моніторах можна побачити рекламні ролики Оксани Марченко – дружини скандального політика Віктора Медведчука та куми російського президента владіміра путіна.

Історія Богдана Логвиненка викликала бурхливе обговорення в соціальних мережах. Але в Українській залізничній швидкісній компанії (УЗШК), яка керує потягами “Інтерсіті” заявили, що вплинути на це рішення не можуть. Адже конкурс на розміщення реклами на моніторах виграла фірма “Ай Ком”.

Конкурс на залучення операторів реклами в швидкісних потягах провели ще у 2015-му році. Тоді, крім розміщення реклами на моніторах, УЗШК шукала ще й фірму, що випускала би бортовий журнал в «Інтерсіті», який гортають пасажири під час подорожі. Також планувалося знайти агентство, яке займалося б розміщенням реклами при підключенні пасажирів до Інтернету, та фірму, яка шукала б рекламодавців на наліпки і постери на площинах вагонів.

Конкурс на пошук рекламних агентств зрештою закінчився приголомшливою перемогою “донецьких”.

Для розміщення реклами на моніторах керівництво УЗШК обрало донецьке ТОВ “Ай Ком”.

ТОВ “Ай Ком” (ICom – Intercity Communication)  тісно пов’язане із оточенням міністра інфраструктури часів Януковича Бориса Колеснікова. Ця фірма входить до групи компаній донецького бізнесмена Костянтина Баскіна, який два скликання поспіль був помічником нардепа-регіонала Олександра Заца. Сам Зац, у свою чергу, є дуже наближеною людиною до Колеснікова. До того, як Зац став нардепом від “Партії Регіонів”, він працював у компанії “Конті”, що належить Колеснікову, а потім був його заступником в Донецькій облраді.

 

Інші два види рекламних площ – бортовий журнал і рекламні постери у вагонах – отримала в розпорядження ще одна компанія донецького походження – ТОВ “Офісер”. Її власник – Едуард Толстов, у соцмережах не приховує, що є частиною креативної команди вже відомої нам компанії “Ай Ком”.


Можливість показувати рекламу при підключенні до Wi-Fi у потягах здобула компанія “Креативні комунікації”. Її керівник – донеччанин – Андрій Будяк, який ще й багато років очолює телеканал Колеснікова під назвою “Скіф-2”, а перед тим працював PR-менеджером компанії “Конті”, що також належить екс-міністру інфраструктури.

Як бачимо, колишні “Регіонали” не залишилися без роботи і продовжили наживатися на державних тендерах.

Зрозумівши, що до Верховної ради він не потрапить, не залишився без роботи і Олександр Зац.

У березні 2018 року Зац очолив Федерацію настільного тенісу України.

Але його обрання не обійшлося без скандалу.

На початку минулого року до Господарського суду міста Києва звернувся з позовом Ульянчич Микола Миколайович

 

Микола Ульянчич звернувся до Господарського суду міста Києва з позовними вимогами до Громадської організації “Федерація настільного тенісу України” про визнання недійсним рішення позачергової конференції федерації, оформленого протоколом від 28.02.2018 року, а також визнання протиправними та скасування в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань реєстраційних записів від 16.02.2016 року № 10681050007023787 та №; 10681070006023787.

В обґрунтування позовних вимог позивач посилався на той факт, що оскаржуване рішення конференції прийнято за умови недотримання процедури скликання та проведення конференції, передбаченої Статутом громадської організації, та за відсутності кворуму, що прямо порушує права позивача як члена громадської організації та є підставою для визнання вказаного рішення, оформленого протоколом, недійсним в судовому порядку, з подальшим скасуванням внесених на його підставі до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань відповідних реєстраційних записів.

Проте, у квітні 2021 року представник позивач подав до суду заяву про  залишення позову без розгляду і провадження по справі було закрито судом.

І хоча справу так і не було розглянуто судом, але ми можемо стверджувати, що призначення Олександра Заца відбулося з численними порушеннями.

Після свого призначення Зац активно взявся за роботу в організації.

Як зазначає журналістка Марія Шевчук, Олександр Зац залучив у федерацію настільного тенісу якогось Щетиніна Євгена, білоруса за паспортом, що живе в Німеччині.

В Україні дав йому посаду голови комітету чесної гри при федерації настільного тенісу України, але у зв’язку з сьогоднішньою обстановкою, Щетинін Євген поспішно перебрався до Німеччини, спокійно грає собі комерційні турніри і в бік України навіть не дивиться, не те щоб висловити і підтримати словом Україну та українців.

З 20 лютого 2022 року Олександр Зац на тиждень зник з публічного простору і нічого не коментував, мовчала в цей час і Федерація настільного тенісу України

Лише 15 березня Олександр Зац звернувся до провідних структур світового та європейського настільного тенісу, до асоціацій настільного тенісу європейських країн.

Зараз Олександр Зац активно подорожує Європою, про що свідчать численні світлини зі змагань.

Хотілося б запитати у ДПСУ : хто випускає Заца за кордон ? Яким чином чоловік призовного віку отримав право виїзду ? І чим викликана необхідність перебування голови федерації на міжнародних турнірах, якщо він не є тренером та учасником змагань.

Крім того, очоливши федерацію настільного тенісу України, Олександр Зац залучив до організації титульного спонсора турнірів з настільного тенісу компанію Favbet.

Варто зауважити, що компанія Favbet роками займається букмекерською діяльністю в Україні, не маючи на це відповідної ліцензії.

Азартні ігри в Україні було легалізовано ще влітку 2020 року. Згідно з умовами закону, будь-яка організація, яка здійснює букмекерську діяльність у країні, має отримати ліцензію на цю діяльність та сплачувати щорічно 108 млн грн до бюджету країни.

За ці два роки в Україні таку ліцензію отримали поки що лише чотири букмекерські контори — Parimatch Ukraine, Vbet Ukraine, Фан спорт та російська “Твоя беттингова компанія”, що працює під брендом 1XBET.

Однак у цьому списку досі немає однієї з найбільших беттингових контор Favbet, відомого в гральному бізнесі Андрія Матюхи. Favbet на сьогоднішній день отримала лише ліцензії на онлайн-казино, яка коштує лише 23 млн грн, а також ліцензії на роботу казино “Білліонаре” у Києві та залів гральних автоматів, які коштують значно менше, ніж ліцензія на букмекерську діяльність. А остання у Favbet є основною.

Таким чином компанія продовжує нелегально приймати ставки на спорт і виплачувати виграші, від чого до бюджету України, яка шість місяців перебуває у стані повномасштабної війни з московією, не потрапляє жодної копійки.

За ці два роки в Україні таку ліцензію отримали поки що лише чотири букмекерські контори — Parimatch Ukraine, Vbet Ukraine, Фан спорт та російська “Твоя беттингова компанія”, що працює під брендом 1XBET. Однак у цьому списку досі немає однієї з найбільших беттингових контор Favbet, відомого в гральному бізнесі Андрія Матюхи. Favbet на сьогоднішній день отримала лише ліцензії на онлайн-казино, яка коштує лише 23 млн грн, а також ліцензії на роботу казино “Білліонаре” у Києві та залів гральних автоматів, які коштують значно менше, ніж ліцензія на букмекерську діяльність. А остання у Favbet є основною.

Рік тому поліція відкрила кримінальне провадження за фактом незаконної діяльності контор Favbet та Favorit. У рамках цього провадження слідчі провели обшуки в офісах компанії, після чого заявили, що Favbet і Favorit незаконно отримують надприбутки від беттингової діяльності, виводячи доходи від якої на низку іноземних фірм, кінцевим бенефіціаром яких є Андрій Матюха.

“Фаворит-Спорт” (FavBet) звинувачували у незаконному гральному бізнесі, фінансуванні тероризму та ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах через афілійовану особу ТОВ «Лакі Ленд» – відповідні документи містяться в єдиному державному реєстрі судових рішень.

Ні Favbet, ні Андрій Матюха особисто не були притягнуті до відповідальності за незаконну гральну діяльність.

Десять років тому Андрій Матюха вже потрапляв у корупційний скандал, коли після розкриття хакерами міжнародного угруповання Anonymous поштових скриньок депутатів від Партії регіонів було виявлено, що Матюха пропонував МВС 200 тисяч доларів щомісяця за централізоване “кришування” його незаконного грального бізнесу.

Варто нагадати, що російська букмекерська компанія 1xBet отримала ліцензію на здійснення діяльності в Україні. Це відбулося після 24 лютого..

Наразі 1xBet, яка отримала ліцензію в Україні, відкрито підтримує армію московії, яка воює проти України.

Належний громадянам рф оператор азартних ігор 1xBet, що працює в Росії під брендом “1хСтавка”, відкрито підтримує армію російської федерації й допомагає їй фінансово.

В рекламних оголошеннях від 3 і 4 липня на російських сайтах riasamara.ru news.rin.ru sibfo.ru і irktorgne ws.ru про матч “Лех-Карабах” зазначено, що“1% від усіх ставок “1хСтавка”, зроблених з російської федерації, піде на допомогу російським героям, які отримали поранення під час участі в спеціальній військовій операції на Україні”.

Нещодавно стало відомо, що БЕБ відкрило справу про ухилення від сплати податків букмекерською компанією 1xBet.

Як повідомили у пресслужбі БЕБ, зокрема співробітники бюро перевіряють достовірність даних у документах, на підставі яких видавалися ліцензії кільком операторам грального бізнесу.

Власниками компанії 1xBet є троє росіян – Роман Семіохін, Сєргєй Каршков і Дмітрій Казорін, які отримали “золоті паспорти” на Кіпрі і живуть у цій країні.

Сергій Каршков колись був головою брянського відділу МВС рф по боротьбі із кіберзлочинами, Роман Сєміохін – має спільний бізнес по розведенню кроликів із жінкою екс-мера Брянська, депутата Брянської обласної думи, будівельного магната та єдинороса Ніколая Патова. Згодом Роман Сєміохін занурився у будівельну сферу. Місцеві ЗМІ писали що він скупив більшу частину комерційної нерухомості в місті та став одним з найвпливовіших людей в цьому регіоні. А ще трохи пізніше, разом із колегами, був фігурантом кримінальної справи щодо діяльності 1XBet в росії. Зараз всі засновники нібито знаходяться в міжнародному розшуку.

Букмекерська компанія 1ХBet офіційно заборонена в росії, а проти її власників відкрита кримінальна справа, що не заважало компанії масово купувати спрямовану на росіян рекламу на піратських інтернет-ресурсах. В Україні компанія також працювала нелегально.

1XBet має російських кінцевих бенефіціарів, але при цьому отримала ліцензію під час війни в Україні та намагається використовувати свій вплив для обходу санкцій в різних країнах.

Окрім росії, діяльність компанії заборонена у Нідерландах, Бельгії, Великобританії та низці інших країн.

На дев’ятому році війни, коли українська нація, і світ навколо неї, об’єдналися заради перемоги над рашизмом, манкурти, з числа прибічників росії і Януковича, захоплюють стратегічні підприємства держави( Енергоатом, Нафтогаз, тощо), федерації спорту, своєю підривною діяльністю, на користь ворога, нівелюючи вистраждані та захищенні кров’ю і потом здобутки української нації.

Чи доречні колаборанти і манкурти на чолі українських федерацій з різних видів спорту –  питання до Зеленського, Малюка, Костіна.

Але мусимо нагадати 95 кварталу з Банкової, що Україна і українці вистояли і стримали ворожу навалу не завдячуючи владі, а всупереч її діям.

Тому будь – які дії влади надати прихисток колаборантам Януковича приречені на поразку.

П.С. До речі, Пане Зац, як Ви обліковуєте гроші, отримані від букмекерів?

Далі буде

Автор : Гнап Нерушима